reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka z jednej strony rozumiem bo sama często się wkurzam jak ktoś mi plan rozwala, ale z drugiej czy babcia nie jest od tego, żeby rozpieszczac? Chociaż niezapowiedziane nocowanie u babci raczej by u mnie nie przeszło.

Lilith właśnie też się zastanawiam skąd w Tobie tyle energii! Podziel się trochę.

Wiklinka trzymam kciuki, bo to chyba dziś, chociaż nie mam pojęcia o której :p
A jeśli o Włochy chodzi, to chętnie bym się kiedyś przyjechała, ale jakoś jednak bardziej mnie do Hiszpanii ciągnie. Póki co nie byłam ani tu ani tu.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
aob tak mam dwóch chłopaków, zaciętych piłkarzy :) 10 i 7 lat.

ivi jak dasz radę to leż sobie do oporu ;) może bez nospy też przejdzie.
 
Majdaczek ja mam chrzesniaka "pilkarza" ma 8 lat i juz mojego sybka trenuje a ze kolejny to prawdopodobnie tez chlopiec to radosc bedzie niesamowita :)

Maleducada mnie to wszedzie ciagnie bo bylam tylko w Czechach, Niemczech i w Szwecji wiec te mniej wakacyjne dla nas panstwa :) ale byly najblizej hehe :)
 
aob - nie plamię, o dziwo :) Ale dziś boli, wyjątkowo.. jak leżę to jest ok, jak pochodzę to znów ciągnie. No nic, jadąc po dzieciaki wstąpię do apteki po no spę :/ młodą już położyłam, ja na leżąco robię projekty na studia :) dobrze że maluszek puka i stuka, to wiem że u niego ok :)
 
Witam się z Wami z rana.

Kejti przykro że tak wyszło, rozumiem rozgoryczenie bo u nas było podobnie, mój nie ważne że papier o przedłużeniu umowy na stałe dostał i tak dla banku był niewiarygodny ja w swoim bym dostała ale tylko coś kolo 100tys bo mam krótka umowę.
Gdyby inna sytuacja to pewnie byśmy kupili nowe a nie remontowali to...

Wiklinka ja bardzo chętnie bym odwiedziła jakikolwiek ciepły kraj. Myślę że w przyszłym roku pojedziemy gdzieś z malutką jeśli wszystko będzie dobrze ;)

Ivi połóż się, najlepiej na tym moim znienawidzonym lewym boku [emoji14] pomaga bo ja też nospy ostatnio nie miałam.

Majdaczek uroczych masz synkow :)

Wiklinka maleńka wygląda (przepraszam za określenie) jak co drugie dziecko w Polsce :) u mnie w rodzinie też są takie małe czekoladki a dzieci Polaków :) ale przy okazji jest śliczna :D a jaka uśmiechnięta :D


Linka ja Cię poniekąd rozumiem,pisze poniekąd bo nie mam dzieci :) ale też nie lubię jak ktoś robi coś za moimi plecami.

Lilith dobrze że siły Ci wróciły tylko uważaj żeby nie za dużo na raz bo będziesz później leżeć trzy dni jak ja ;)


Dziewczyny czy spotkalyscie się z sytuacją żeby po witaminach ciążowych robić zielone kupy? Niby to normalne bo żelazo ale nie mam problemów zadnych z toaleta a dziewczyny się zala na zaparcia.


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Witam się dziś i ja
ale chyba jestem jeszcze bardziej słaba jak wczoraj :( co chwile sprawdzam czy mi gorączka nie wyskoczyła bo tego bym nie chciała, muszę ogarnąć jakieś śniadanie i po 13 jechać w końcu do sklepu bo nawet ziemniaków na obiad nie mam :/ ale kupie od razu cytrynę i czosnek to może mi się coś poprawi
 
1463480821-1d1mld.jpeg
pocieszam się tym wczoraj to byłam zła rozzalona i wogole wszystko naraz, dzis się powoli godze z tym że trzeba będzie wynająć coś fajnego i urządzić po swojemu.

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm na zdjęciu jak pigrzebowy wygląda.. Takie mam wrażenie.. Sorki, że tylko tyle ale musze się zbierać zawiezc na drugi koniec miasta obok, do szkoly hihi. Jeszcze akurat dzis cieplota.
Mialam tego kota nie daeac ale moja ma hopla i był co roku.. Same wątpliwości mam.. Smakowo jak uwielbiają, ogolnie mega prosty i szybki.. Z owocami, csekoladowy z budyniem i kremem z ganache i tym obrzydliwym slodyctwem hihi.. No zobaczymy, waznecze juz gotowe i do wywozu. Do domu i tak nic nie zostanie.

Aob dziękuję :*
 

Załączniki

  • DSC_0400.JPG
    DSC_0400.JPG
    727,7 KB · Wyświetleń: 78
Aob a ja nawet w tych sąsiednich nie byłam :p jedynie we Francji (ale to mało turystycznie) i Grecji.

Lilith mi się podoba :p jak dasz radę to jeszcze jeden kawałek pokaż, żebysmy mogły w środku zobaczyć :-) mnie też czeka ogarnięcie tortu niedługo, bo roczek się zbliża :p

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry