reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej.
Melduję że żyję, aczkolwiek ledwo, ledwo ;)
Za dużo tych wszystkich obowiązków ostatnio. Praktycznie całymi dniami jestem poza domem i chyba zaczynam wymiękać.

Lilith nie dziwię się że ciśnienie jest takie wysokie biorąc pod uwagę stres związany z badaniem.
My się badamy w środę i już teraz na samą myśl mi ciśnienie skacze. Gin co prawda na ostatniej wizycie jak dowiedział się o toxplazmozie to zmierzył Nt i było w normie ale strach i tak pozostaje.

Emalkadream ja na Twoim miejscu pojechałabym jutro do lekarza dyżurnego, zwłaszcza że nie masz nic z progesteronem.
Chyba że plamienie już się nie powtórzy. Który u Ciebie tydzień? Gdzieś czytałam że pod koniec pierwszego trym. może się pojawić plamienie związane z tworzeniem łożyska.

Patryska-jak to wymioty z krwią? Ja Cię nie chcę straszyć ale to nie jest normalne.:unsure:
Trzeba by to z lekarzem skonsultować. Ta krew skądś musiała się przecież tam wziąć . Fizjologiczne w żołądku nie ma krwi, chyba że są gdzieś jakieś ranki. Może masz wrzody?

Wiklina ja w poprzedniej ciąży popijałam miętę. Żadnych skutków niepożądanych nie było. Ale pasowałoby żeby jakiś fachowiec się wypowiedział. Może mamy jakąś zielarkę na listopadówkach...

Córa mi kupiła i ciepłe bułki w Tesco.A ja sobie dziś zakupiłam moje ukochane polskie pomidory malinowe. Idę zrobić kolacyjkę. A popiję ją niezdrową Oranginą:-p
 
reklama
Kurcze swiruje albo moje bobo jest jakims expresem i zaczal w 12 tygodniu albo mnie jelita tak ,, kopia,,. No czuje , inaczej niz przy kwestiach jelitowych ale czuje . Etapami , co jakis czas , leciutko .......tak wiem wmawiam sobie :p
 
Wiklinka - czemu nie.. to możliwe :) ja czuję od ponad dwóch tygodni, coraz bardziej regularnie, prawie że codziennie już :)

mamy "wielu" - proszę o złote rady dot. ogarniania garderoby dzieciaków.. własnie żaliłam się na "wielodzietnych", że to jedyna chyba sprawa "domowa" , która mnie po prostu przerasta. Ciuchów mam wszędzie masę :( Najgorzej jest teraz jak wymieniam garderobę dziewczynek, jednocześnie próbując coś zrobić z 3 siatami ciuchów "po kuzynce".. Słabo wyobrażam sobie ubranka jeszcze jednego maluszka! Nie wiem, może drastycznie ograniczyć ilość ubranek..? ale jak, skoro dziewczynki np. mają i spódniczki, i sukienki, rajstopki, legginsy dlugie, krótkie itd.. za dużo tego jest, a niby wszystko "się przyda" i "się nosi"... z młodym takiego problemu nie mam, a z dziewczynkami.. szkoda gadać...
 
Dominika marzenie ♡ gołąbki mamy mmm
Ja mam wyczekaną ogórkową ♡
Ja też codziennie spacery i spacery
Millagros sukienka boska
Gaga spokojnie nie swiruj kobietko bo szybko można polegnąć
Lilith ja uwielbiam magnum Gold ♡ ale już rzadko mogę dostać. Mówisz szycie? Super sprawa . Moje marzenie nauczyć się
Wiklinka wooow jakie cuda
Dobra znów nie mogę spać :/ od 3 a teraz jestem głodna. Wezmę leki i zrobię sobie kanapki bo aż mnie ściska. Zaraz Was doczytam

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to teraz muszę pół godz czekać bo wzięłam letrox a tak mi pachną te kanapeczki ♡♡ Jeszcze bym zrobiła sobie herbatkę ale małż śpi w dużym i by syczał rano, chociaż pewnie i tak będzie
Emalka mi się wydaje że z 12 mies . Pamietam z poprzedniej ciazy że mialam super pieniądze wcześniej zapracowane a raczej wytyrane
Ivi i masakra! To ja się martwię że mój lęk 30 min przed a Ty mnie pobiłaś normalnie :O
Princeseczka druty ♡♡♡ tylko oglądam na fb albo insta jakie cuda robią. ..
majdaczek witam i współczuję przejścia ... napisz coś więcej o sobie . Ja dzisiaj mam ogórkową i już pół gara zjadłam
Gaga ślina do podłogi mniam
Też tak mam z ciastem, tyle że u mnie małż też nie je to już w ogóle. Poproszę przepis w oso wątku ♡
Iza może jakieś osłabienie
Mała no następna zdycha
Wiklinka a za mną chodzi smalec i do tego cebulka mmm
Milia a jak ja wstawalam o 4 to bym musiała brać o 2 chyba te leki. Porażka. U mnie też wyniki się normuja
Iii pechowy dzień :/ jutro będzie lepiej
Lilith o rybkę bym zjadła z surówką z kapusty
Patryska ojjj stres z serduszkiem to i ja miałam w 1 :/ zawał od razu
Wiklinka chyba rumianku nie można bo ostatnio chciałam
Wszystko możliwe ♡♡♡
Ivi mój młody ma ciut mniej ode mnie[emoji14]a jak wszystko poprane to ledwo upycham. Śmieje się że dobre 2 tyg nie muszę jego prac
Dobra idę jeść bo aż mnie ściska

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam że tak na raty ale by mi wciagnelo posta
Ja codziennie spaceruje z małym póki daje radę. Czasami muszę ho nieść a nawet codziennie jakiś kawałek bo nie daje rady albo już wymyśla a jest tylko chodzący.
Nieraz jeszcze mnie boli brzuch i troszkę się tym stresuje. Wmawiam sobie ze jest ok i tak musi być. Lepszy mam apetyt i coraz więcej smaków ♡ W niedzielę synio kończy 2 latka...kiedy ten czas mija?
No dobra jest 4:30 a ja oczy jak 5 zł grrr
A to nasze spacery
1462933841-1d1mld.jpeg

1462933864-1d1mld.jpeg

1462933881-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diabliczka chyba się dziś nie wyspałaś. [emoji5] ja wczoraj padlam jak długą ok 19 do 21.30 pospalam na kanapie potem przenioslam się do sypialni i dopiero wstałam.

Dzięki dziewczyny za rady. Nie panikuje jeszcze plama była jedna jedyna jak do tej pory. Jak będzie kolejna to lecę do lekarza.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z rana
jak ja wczoraj pobiegłam , byłam u giną po l4 z siostra 19 letnia bo mówi ze pierś ja boli i co guz 1 na 1,5 cm na skierowaniu wpisali jej usg pilne stopień wysokiego ryzyka :( pewnie jak torbiel eh biedna się stresuje strasznie ..

Ivi co ja mam z ciuchami , teraz napewno dorobić sobie kawałek szafy hi hi zrobiłam sobie dwie na wymiar ogromne w pokoju maluchów jeszcze z pawlaczem nad dzwiami mój jak płacił wypowiadał słowa ze teraz jak coś będzie się poniewierac to będzie do kosza wywalal. Mieściłam się długi czas ale znowu się nie mieszcze i wszędzie ciuchy :)
 
Do góry