reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Aa możemy sobie założyć grupę prywatna ale po tych, w których jestem obecnie wiem, że ciężko np.dawac zdjęcia..trzeba by sprawdzić.


Edit: to tyłko info bo wiem, że niektóre chciały by powstało forum Zamknięte :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem przeciwna temu by na tym etapie tworzyć grupę zamknięta - nie znamy sie na tyle by pisać o sobie "wszystko" i do tej grupy dopisywalibysmy wszystkich po kolei jak leci a to chyba nie o to chodzi .
 
Hej ,jestem nowa i chcialam sie przywitac ;) Mam na imie Martyna ;) Niestety nie mam az tyle czasu zeby przeczytac wszystkie posty,ale bede tu zagladala od czasu do czasu mam nadzieje ,ze na 100% okaze sie,ze jestem w ciazy
poki co robilam 2 testy i wyszly pozytywne ale druga kreska jest jeszcze malo wyrazna, robilam testy w 31 dniu cyklu ( zwykle mam cykle 31-32 dniowe ) ale zdarzylo sie pare razy w zyciu,ze trwaly 38 ,a nawet 42 dni (ale takie sytuacje mialy miejsce gora 5 razy w zyciu ) lekarz stwierdzil u mnie drobnopecherzykowosc obu jajnikow , i wyjasnil,ze przez to moge miec nieregularne cykle i nie kazdy cykl musi byc owulacyjny. wiec nie nastawialam sie jakos bardzo ,ze zajde za szybko w ciaze,chociaz bardzo tego pragnelam. Ogolnie myslalam,zeby zrobic test dopiero po 40 dniu cyklu (jesli by mi sie miesiaczka spozniala oczywiscie,ale sie na to za bardzo nie nastawialam,zeby sie nie rozczarowac ) jednak zaczela mi sie robic ropa od zeba i pani stomatolog przepisala mi antybiotyk, uprzedzilam ja ze jest prawdopodobienstwo,ze moge w ciazy ,mimo,ze jeszcze nie robilam testu (bylam przed pierwszym mozliwym dniem miesiaczki a ,ze mam nieregularne cykle to nawet jesli bym byla w ciazy to i tak by mi pewnie nie wykrylo ) wiec pani stomatolog mi przepisala najbardziej odpowiedni antybiotyk,ale dla swietego spokoju kazala skonsultowac to z ginekologiem , poczekalam do tego pierwszego mozliwego dnia miesiaczki(poniedzialek 7.03), i z porannego moczu zrobilam test i wyszedl pozytywny! zdziwilo mnie to naprawde. druga kreska zaczela wychodzic po okolo 30 sekundach a po 3-4 minutach bylo juz wyrazniejsza jednak i tak jest slaba ) tego samego dnia powtórzyłam test i rowniez wyszedl pozytywny ,ale kreska wyszla jeszcze jasniejsza ,ledwo ja widac a na zdj to juz w ogole prawie jej nie widac. i wczoraj bylam u gin ,ale niestety nic nie widac jeszcze... myslalam,ze bedzie widac chociaz pecherzyk... , ale gin oczywiscie ciazy nie wyklucza tylko za wczesnie, powiedziala zebym wybrala antybiotyk i jesli mi zalezy zeby sie upewnic juz to moge isc w czwartek na bete. zamierzam dzis rano powtórzyć test trzeci raz, jak nie zobaczylam nic na usg to teraz sie boje ,ze na tescie tez nie zobacze... notka troche bez ładu,ale jest bardzo pozno godzina,a kilka ostatnich dni to spore emocje. ;)
 
Dodam jeszcze zdj moich testów, widzicie 2 kreski? (na zdj nie widac ich tak dobrze jak na zywo)
ja juz wariuje po prostu...
 

Załączniki

  • 18.jpg
    18.jpg
    297,5 KB · Wyświetleń: 79
Martyna ładne kreśli, gin nawet najlepszy z najlepszym sprzętem nie miał prawa nic widzieć na drugi dzień od testu.
U mnie w tej ciąży gin był ze względu na luteine 4 dni po pierwszym jeszcze bledszym teście niż u Ciebie i też nic nie widział, po kolejnych 9 dniach był pęcherzyk a po kolejnych jeszcze 4 dniach Serduszko ;-), także kochana trzeba niestety czekać 2-3 tygodnie.

Milagros jak się dziś czujesz?

Lilith a Ty?

Ogólnie co u was?

Emka czekamy na wyniki. Z tym zamkniętym zgadzam się z Emka to nie czas na zamknięty.

Ivi ty nasza oazo spokoju ;-)
 
Marti u mnie gini nic nie stwierdzili, ale cykle przez większość zycia miałam co 3 do nawet 5 miesiecy, więc też jeden mi wróżył bezpłodność, a dwa razy zaszłam w pierwszym cyklu starania. Teraz po urodzeniu Zu sie wszystko unormowało i okresy mniej więcej regularnie, ale próbowaliśmy zaciążyć od maja, choć nie bardzo intensywnie, no ale jednak i podejrzewam, że teraz mam cykle bezowulacyjne, ale może to wina kp.
 
reklama
Marti masz testy jak ja :) każda krecha oznacza bHCG w moczu, a to jest tylko ordy ciąży. Tylko ze jest strasznie wcześnie jeszcze i na usg nie było prawa nic zobaczyć. Podobno na usg widać cokolwiek od bety >1000. Drugi test jaśniejszy bo największe stężenie hormonu jest z rana a im pózniej tym mniejsze ;) witaj i nie martw sie niczym :)

Ja juz w stresie bo nie mogę sie doczekać popołudnia , jadę wreszcie do mojej gin na wizytę sie umówić ;):) ale sie będzie śmiała, zawsze mi wróżyła ze na trójce nie skończę ;)!i proszę , wyszło ze miała racje :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry