reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Wow:-) Super Ivi:-) Takie rzeczy dają powera :-) Od razu mi lepiej. Czekam aż ja będę miała taką fotkę do albumu :-)
 
reklama
jestem idealnie w 6tc2d wg om i wg usg;)
aha, a następna wizyta za dwa tygodnie

uciekam już :)
 
Ivi ślicznie ;-)

Więc opowiem wam o tym domu, więc dam jest fajne, na zewnątrz o wiele lepiej wygląda niż ten co teraz wynajmujemy, tu mam placu kilka metrów, tam najpierw jest duży i dlugi plac, drzewa owocowe na początku, później duuuuzo miejsca na trawie i dom, dom napewno większy niż ten teraz ;-), w środku nie ma luksusow, tu jest gorzej, tu wilgoć tam jej nie ma, są 2 duże pokoje, kuchnia plus takie mniejsze pomieszczenie, łazienka i WC osobno, z tym że łazienka gola, trzeba robić ja cała, pani nam remont odliczy z czynszu więc super, wszystko co byśmy tam zrobili to nam odliczy ;-), za domem jest garaż i pomieszczenia dla zwierząt, specjalnie ogrodzone, np kury bym chciała mieć ;-), za tym jest jeszcze stodoła a za stodoła ogródek wiecie uprawny, miejsca fajnie dużo. minus chyba że w kuchni jest taki piec babciny kaflowy, w nim się grzeje i idzie na pokoje więc powinno być ok ;-). Minus że na przeciwko jest pociąg, fakt ten dom jest wysunięty daleko w podwórku, nie przy torach, inni też tam mają domy, i jest ciut ponad 1 km do szkoły, no ale nie można mieć wszystkiego co nie? Plan taki ze w kwietniu wychodzimy, robimy panele, łazienkę choć podłogę i hydraulika i ściany pomalować a w maju lub koniec kwietnia wprowadzamy się i z biegiem czasu remont, z biegiem czasu ten dodatkowy mały pokój dla oliwki najstarszej byśmy chcieli.
 
Ivi, to dokładnie jak ja byłam. Coś mi się wydaje, że u mnie źle pomierzyla albo mój termin hyl lepszy, bo mój fasol wtedy miał 6,2mm hmm.. Zobaczymy jak będzie za dwa tygodnie. Codziennie doliczam sobie 1mm bo tak rosnie i dziś niby ma 1,1cm hihi. Śliczne zdjęcie!

Dominika no jak jesteś pewna, że to nie od tego to Oki. Ja jem tylko wodne rzeczy..Teraz probuje kisielmw siebie wmusic..naciaga mnie już od godziny prawie a na noc to juzndramat będzie plus niespanie..
Trzymam mocno kciuki za jutro. A o której ta wizyta?

Milagros proszę:
Link do: Domowa (naturalna) apteczka dla mamy i dzidzi - bez komentarzy

Dorota, zapytam tak. Widzisz was tam mieszkających i siebie szczesliwa? Jak tak to się nie zastanawiaj, zawsze są jakieś plusy i minusy!
 
Dorota super wieści o domku! fajnie że perspektywy są fajniejsze :) oby wszystko poszło po waszej myśli :)

We mnie chyba hormony buzują, bo jak to możliwe, że ja czekając na czwarte(!!!!) dziecko tak bardzo się z tego cieszę?? :) I jak bardzo kocham tego malutkiego przecinka któremu tam we mnie już bije serduszko :) A za dwa tygodnie idę zobaczyć pierwsze ruchy.. i rączki i nóżki w kształcie płetewek :D Nosz wariatka ze mnie :D

Co do aniołków.. to właśnie ja sobie tak tłumaczyłam stratę pierwszej ciąży.. .że Tymcio się pomylił bo miał przyjść później bo się w suknię ślubną bym nie zmieściła ;) i wrócił dosłownie w następnym cyklu po stracie i teraz ma 6 lat i jest najwspanialszym chłopcem na świecie :) Niby "głupie". naiwne tłumaczenie, ale przyniosło mi wielką ulgę wtedy i pozwoliło się pogodzić ze stratą.
 
reklama
Dziewczyny help!!! Walcze z zajadem:((( Czym mam to smarowac zeby zeszlo?? Mam tak popekany kacik ust ze masakra, slyszalam ze nie wolno smarowac niczym z vit A...:/ Mam tormentiol i clotrimazolum ostatnio jak walczylam z zajadem to robilam z nich mieszanke i kladlam na noc, po kilku dniach zeszlo. Ale teraz w ciazy nie wiem czy moge tak zrobic? Moze wy macie jakies sposoby na to paskudztwo? (mozna dopisac do naszej apteczki):)
 
Do góry