reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

Wtamy!!Bylismy dzis na kontroli młody wazy 9,5kg i mierzy 75cm i wszystko w porzadku narescie siedzi i zaczyna sam siadac nareszcie:-D
 
reklama
agalodz pogratuluj Wojtusiowi:-) , Gola84 Polci, bo wczoraj mieli swoje miesięcznice, a ciocia martus.ja dopiero teraz zauważyła:happy:. Poza tym super, że się dzieciaczki dobrze rozwijają.
Z Ewą chodzę na rehabilitacje z powodu wzmożonego napięcia mięśniowego, przykurczu mięśnia szyjki i asymetrii boczku. Chodzimy od jej 4 miesiąca życia i na szczęście poprawa jest znacząca, bo różnicy między boczkami już tak nie widać i mięśnie szyjki też już ma luźne, teraz walczymy z napięciem, ale damy radę;-).
 
My już po szczepieniu na pneumo, Liwia zapłakała przy samym wkłuciu ale szybko się uspokoiła :tak:waży 10,20kg, morfologia wzorowa, :tak:
 
mirelko - ale już kawał kobity z Liwci, slicznie WAm przybiera i rośnie! A najważniejsze, że zdrowa jak ryba!:)
 
Igor też był dziś na kontroli, wszystko ok. książkowo, waży 8,730 i jest zdrów jak ryba. uff...
 
reklama
Byliśmy wczoraj na kontroli u pediatry Martynka waży 8760g i 74cm pani pochwaliła że ładnie przybiera 2,5m-c temu ważyła 8kg a teraz dzieciaczki przybierają ok 300g na m-c ..wszystko oki.Dostaliśmy skierowanie(pierwszy raz) na morfologie bo zapytałam o młodej sińce pod oczami bo każdy pyta czemu takie ma :sorry2:Powiedziała że być może taka jej uroda..bo ja niby też mam:-D O cycuchy też pytałam pani wymacała i powiedziała że są równe że dzieciaczki bardziej z tłuszczykiem takie mają..mam się nie martwić:-)
 
Do góry