reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

Nie było mnie dzień, a tu taka burza :szok: no nieźle. dziewczyny nie kłóćcie się każda z nas jest inna i dzięki temu to forum tak fajnie funkcjonuje. Ja nie odebrałam postów pepsi jako ataku, choć na wiele kwestii mam odmienne poglądy, i w stylu funkcjonowania bliżej mi do winkii (niech żyje MM :-D) a w wielu sytuacjach rady pepsi były bezcenne :tak: dziewczyny zakopcie topór wojenny :biggrin2:
pięknie powiedziane!:biggrin2:

Dziewczyny które dawały dzieciom szczepionkę na NFZ tą potrójną też ta ostatnia była dla nich bolesna??

ja szczepilam na nfz, ale przy 3 zmienilam na platna. dwie pierwsze zniesione super, platna srednio, ale obstawiam, ze to wina wklocia takze sie nie przejmuj :-)
 
reklama
u nas dziś masakry ciąg dalszy płacz od samego rana, zero mleka, zero picia no armagedon po prostu i jeszcze zostałam z tym sama, rodzice pojechali na działkę ze starszym synem, mąż w pracy a ja sama z Wojtkiem, jadł tylko z łyzeczki więc zupa zjedzona, dałam mu kaszki na gęsto i trochę zjadł i to tyle na dziś, może przez sen zje mleko tak mi żal mojego bąbla ale już mi psychika nie wytrzymuje na dwór ciężko wyjść bo się drze jakbym go komuś porwała ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę i obgadują, w domu płacz, śpi tylko na rękach i to po kilka minut, teraz odłożyłam go na trochę i śpi a ja jem obiad :no: jak się jutro nie polepszy to pójdziemy do lekarza bo ja się wykończę:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
u nas dziś już ok przeszło mu cieszy się, gaducha sobie, już humor dobry ma i rączka nie boli nie płacze nam, cieszę się,że mu przeszło

katarek mam nadzieję , że i twojemu Wojtusiowi lepiej?
 
andzelika super że Alankowi przeszło :-)
katarek współczuję :-(Szkoda Wojtusia biedaczek.

U nas też maruda u Martyny ale nie straszna ząbki jej dokuczają wszystko w buzi i śliny wszędzie może drugi ząbek powoli się szykuje do towarzystwa :-) Ale ma ostry ten co wylazł jak dziś smarowałam dziąsełka to zahaczyłam aż mam krechę na palcu
 
No my po szczepieniu następne na roczek .
Korni zaczął pod koniec trochę płakać i jak go ubierałam zawodził bo mi ciągle ucieka nie mogę już go ubierać jak leży na plecach bo zaraz myk na brzuch i wszystko zakładam mu odwrotnie!!
Waży 9150 mam go nie zmuszać do mleka w dzień je je z kaszką 2 razy po 120 ml mleka MM i reszta kaszka je łyżeczka i na noc dziś zjadł 240 ml i już od 45 minut śpi i potem zje w nocy między 2-a 3 210 ml i to ma starczyć bo dobrze wygląda jak to sformułowała Pai doktor a oprócz tego je inne rzeczy.

Zębów u nas nadal brak!!
 
a my dzisiaj bylismy u lekarza.Mala od wczoraj goraczkowala i sie okazalo ze ma zapalenie ucha i gardełka. Kupa leków.. ehzz jak ja tego nie lubię. Co najważniejsze wypytałam się o karmienie min o gluten i pani powiedziała ze jesli karmie to spokojnie do 10 m-ca mogę się wstrzymać a wtedy podawać już chrupki, biszkopty chlebek oczywiście pomalutku. No i tak tez zrobię. Ufam jej jest bardzo dobrym pediatrom. A i po 7 m-cu kazała zacząć wprowadzać nabiał ale żadnych danonkow tylko jakaś firma ma w słoiczkach (bobowita bodajże) wiec będziemy dawać
 
reklama
u nas też ząbków brak, chociaż mały zachowuje się jakby zaraz miał mu cały komplet wyskoczyć... :-p
 
Do góry