reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe maluszki- bilanse i zdrowie

reklama
My po szczepieniu :-)
Filip waży 8300, ma 71 cm i ogólnie pnie się mocno po siatce centylowej we wszystkim :-p Teraz to nie chce mi się już wierzyć, że był jednym z mniejszych dzieciaczków z forum :tak:
 
Kochane my dziś idziemy na szczepienie na pneumokoki. Mam nadzieję że ją zaszczepią, bo miała badania krwi i w rozmazie ma za dużó limfocytów, cokolwiek to oznacza...
 
Witam Was,
my dzisiaj byliśmy na szczepieniu na wzw
i moja 30 tyg. Nadula
mierzy 70cm
waży 7400

Pani powiedziała że jak na swój wiek superowo się rozwija, bardzo stabilnie siedzi, ładnie się bawi(dali jej plastikową biedronkę do zabawy, żeby o szczepieniu nie myślała), ma piękne ząbki :p.... także mamunia(czyli ja :p) jest baaardzo szczęśliwa
 
My po szczepieniu na pneumo. Maja zniosła dzielnie. lekko pisnęła i spojrzała na mnie wzrokiem "mama co ta baba mi robi?? To nie jest fajne". Wazy 8600 także zaczęła ładnie przybierać znów:-D

poza tym lekarka ją ogląda i pyta czy raczkuje. ja mówie ze nie i chyab nie zamierza raczkować. A ona że trzeba ją uczyć. To jej powiedziałam że od mojego brata dzieci też nie raczkowały. Zamknęła się. A mogłam jeszcze dodać że Emilka bije rekordy szkoły w biegach i innych sportach lekkoatletycznych a jej brat Karol jest świetnym szachistą. I nieraczkowanie im nie przeszkodziło w tym wszystkim:-D
 
onanana i dobrze powiedziałaś nie każde dziecko musi raczkować mój mąż zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy i nie raczkował wcześniej koleżanki mała 9 miesięcy chodziła możecie uwierzyć lub nie 9 miesięcy i chodziła w szoku byłam taka mała "pchła" ledwo od ziemi odrosła i szmigała,aż śmiech mnie ogarniał jak śmiesznie wyglądała, a znów szwagierki synek ma 14miesięcy i chodzi dopiero, ale za rękę pierwszy też późno chodził każde dziecko jest inne
 
reklama
onanana trzeba było powiedzieć że Majunia nie czuje takiej potrzeby aby raczkować :-D:-D
hehe że niby jak masz ją uczyć ?!! ciągnąć za ręce i nogi :baffled::-D
mycha fajnie że po wizycie u pediatry jesteś zadowolona i że Nadinka dobrze się rozwija :-)
 
Do góry