reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

ale korci mnie sikać szybciej… ale to nie ma sensu, z drugiej strony zobaczyłabym chociaż druga kreskę na teście jakby jeszcze zastrzyk się utrzymywał… tylko w jednym cyklu było dane mi widzieć. Pamietam ze to była niedziela i jeszcze męża do apteki gnałam po 2 testy, wiec miałam 3 testy z dwoma kreskami 😕💔❤️ ale piękne to były chwile wtedy 🤍💔
Ja Ci życzę tej prawdziwej. Ja nie wiem co to za uczucie, że nigdy nie widziałam, ale liczę, że jak będzie to prawdziwa, wolę tak 😁
 
reklama
Dziewczyny, owu zbliża się wielkimi krokami, a ja właśnie dostałam wyniki cytologii. Wyszła grupa Pap II, prawidłowy onkologicznie ale z odczynem zapalnym. Ginka zaproponowała globulki Infectvagin przez 6 dni. Tylko ja nie czuje, zeby było coś nie tak. Nic mnie nie piecze, nie boli, nie ma żadnego smrodku. Nie miałam nigdy do czynienia z globulkami i infekcja. Stosowalyscie taka kuracje podczas starań? Ginka mówi, ze nie ma przeciwwskazań.
 
Dziewczyny, owu zbliża się wielkimi krokami, a ja właśnie dostałam wyniki cytologii. Wyszła grupa Pap II, prawidłowy onkologicznie ale z odczynem zapalnym. Ginka zaproponowała globulki Infectvagin przez 6 dni. Tylko ja nie czuje, zeby było coś nie tak. Nic mnie nie piecze, nie boli, nie ma żadnego smrodku. Nie miałam nigdy do czynienia z globulkami i infekcja. Stosowalyscie taka kuracje podczas starań? Ginka mówi, ze nie ma przeciwwskazań.
Nie raz nie ma objawów, a trzeba zastosować terapię. Lepiej teraz w niż w ciąży.
 
Dziewczyny, owu zbliża się wielkimi krokami, a ja właśnie dostałam wyniki cytologii. Wyszła grupa Pap II, prawidłowy onkologicznie ale z odczynem zapalnym. Ginka zaproponowała globulki Infectvagin przez 6 dni. Tylko ja nie czuje, zeby było coś nie tak. Nic mnie nie piecze, nie boli, nie ma żadnego smrodku. Nie miałam nigdy do czynienia z globulkami i infekcja. Stosowalyscie taka kuracje podczas starań? Ginka mówi, ze nie ma przeciwwskazań.
Posłuchałabym się gina.
 
Niby tak ale sie nie nastawiam . Za duzo razy spotkalo mnie rozczarowanie.
Rozumiem, no ja Ci życzę oby. U mnie 21dc brak owulacji progesteron 0.1, później były objawy okresu, po czym okazało się, że przeszłam owulację w 29dc pierwsza od 6mce 🤷‍♀️, progesteron po kilku dniach 14.27, obecnie jeden test zrobiony i biel w 8dpo,temp. u góry, ale musiałabym mieć 6 takich jeszcze pomiarów żeby powiązać z ciąża, plamie od kilku dni mega delikatnie i sądzę, że przyjdzie okres też się nie nakręcam, ale jednak wiem, że wszystko możliwe i potrafi być mylne. I owulacja zrobiła mi piękny prezent.
 
Dziewczyny, owu zbliża się wielkimi krokami, a ja właśnie dostałam wyniki cytologii. Wyszła grupa Pap II, prawidłowy onkologicznie ale z odczynem zapalnym. Ginka zaproponowała globulki Infectvagin przez 6 dni. Tylko ja nie czuje, zeby było coś nie tak. Nic mnie nie piecze, nie boli, nie ma żadnego smrodku. Nie miałam nigdy do czynienia z globulkami i infekcja. Stosowalyscie taka kuracje podczas starań? Ginka mówi, ze nie ma przeciwwskazań.

Infekcja w trakcie starań jest zdecydowanie groźniejsza niż leczenie. No i infekcja nie musi dawać żadnych objawów
 
reklama
Dziewczyny, owu zbliża się wielkimi krokami, a ja właśnie dostałam wyniki cytologii. Wyszła grupa Pap II, prawidłowy onkologicznie ale z odczynem zapalnym. Ginka zaproponowała globulki Infectvagin przez 6 dni. Tylko ja nie czuje, zeby było coś nie tak. Nic mnie nie piecze, nie boli, nie ma żadnego smrodku. Nie miałam nigdy do czynienia z globulkami i infekcja. Stosowalyscie taka kuracje podczas starań? Ginka mówi, ze nie ma przeciwwskazań.
ogólnie słuchałabym się gina, ale według mojej wiedzy grupa 2 jest ok. Ja miałam całe życie od nastoletniości 2 i nikt mi nic nie mówił.... dopiero od 2 cytologii mam 1
 
Do góry