reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Zastanawiam sie, czy to co oni mowia wynika z glupoty czy niewiedzy i niezrozumieniu tej metody? Czy to i to?
Nie. To wynika z moralności. Jestem z wykształcenia zootechnikiem. To co opowiadał słyszałam na wykładach. Tylko on się uczepił jednej części, jednej strony medalu. Wyolbrzymia ją i demonizuje. A o tej drugiej stronie, pozytywnej w ogóle nie wspomina. My długo na studiach o tym debatowaliśmy. Każdy może mieć inne zdanie, ale nikt nie powinien narzucać drugiemu człowiekowi swojego zdania.
 
Przyszła mi dziś cala paka herbat Basilur. 🤤 Macie jakieś swoje ulubione herbaciane firmy? Ja przepadłam odkąd kilka lat temu spróbowałam Basilur Magic Nights. Już samym opakowaniem mnie kupili. :D
Ja też fanka Basilura. Kiedyś do biura przedstawicielka nam podarowała na święta i kupuję ją co trochę ;)
 

Załączniki

  • 20231122_130525.jpg
    20231122_130525.jpg
    473,7 KB · Wyświetleń: 49
Nie. To wynika z moralności. Jestem z wykształcenia zootechnikiem. To co opowiadał słyszałam na wykładach. Tylko on się uczepił jednej części, jednej strony medalu. Wyolbrzymia ją i demonizuje. A o tej drugiej stronie, pozytywnej w ogóle nie wspomina. My długo na studiach o tym debatowaliśmy. Każdy może mieć inne zdanie, ale nikt nie powinien narzucać drugiemu człowiekowi swojego zdania.
Szkoda, ze tylko tutaj odzywa sie ich moralnosc. Ale tak jak napisalas. Kazdy ma swoja i niech na jego podworku zostanie.
 
reklama
Do góry