reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Wiecie co
Ale to jest straszne, ledwo ponad 300tys dzieci tylko się w zeszłym roku urodziło. Co ta władza zrobiła z tym krajem, szok…
*dane były nieprawidłowe*
Gdyby oni przeczytali trochę naszego forum. Problemów z jakimi się zmagamy. Z historiami, obawami. Może by im się oczy otworzyły :)
 
Ostatnia edycja:
Wiecie demografia to bardzo ciężki temat. Kiedyś się tym interesowałam, to jak głębiej weszłam w tematykę to się trochę zdziwiłam że tak wiele czynników wpływa na dzietność i wzrost demograficzny 🤦 to jest cała opieka zdrowotna, edukacja, model rodziny, finanse na osobę, programy prospołeczne... nawet transport ma na to wpływ 🙈 podnieść demografię można jedynie wprowadzając całokształt zmian we wszystkich filarach życia 🙈
 
Wiecie demografia to bardzo ciężki temat. Kiedyś się tym interesowałam, to jak głębiej weszłam w tematykę to się trochę zdziwiłam że tak wiele czynników wpływa na dzietność i wzrost demograficzny 🤦 to jest cała opieka zdrowotna, edukacja, model rodziny, finanse na osobę, programy prospołeczne... nawet transport ma na to wpływ 🙈 podnieść demografię można jedynie wprowadzając całokształt zmian we wszystkich filarach życia 🙈
Mądrego to i dobrze posłuchać! Tak jak piszesz musza być określone warunki żeby ludzie chcieli mieć więcej dzieci. A narazie nasz kochany rząd robił wszystko żeby ludzi zniechęcić. Pozorne 500+ sprawy nie załatwi
 
Nie otworzyłyby się, tylko byśmy były szykanowane, wyśmiewane i wytykane palcami. 🙃
Niestety ale muszę się zgodzić. Ich nigdy tak naprawdę nie interesowali ludzie. Moja mama kiedyś się na mieście natknęła na polityka z PiSu. Nie będę mu reklamy robić, ale nie raz pokazał totalną głupotę w sejmie. Zaczęła go pytać o różne rzeczy, które wtedy były głośne, to się uśmiechnął jak debil i powiedział że nie pamięta tych spraw 🤦
 
reklama
Do góry