reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Oo ja mam 24 dzień cyklu i tak samo nie monitorowała swojej owulacji tylko tak mniej więcej co mi wychodziło z obliczeń w aplikacji i na ile sama czułam.
Miałaś jakieś objawy czy poszłaś na betę bo nie chciałaś czekać na test?
Ten cykl byl specyficzny, obrazilam sie na testy owulacyjne, stwierdzilam, ze seks co dwa dni tym razem bez sikania i sprawdzania czy jest pik czy nie. Seks w tym cyklu byl dwa ale razy a nie co dwa dni. W okolicach 9 listopada sie przeziebilam wiec starania poszly na drugi tor a potem infekcja intymna. Zero symptomów, normalny cykl. Nie mialam ochoty nawet sikac na testy rano bo nie liczylam na nic i nie chcialam sie dolowac ale z racji, ze czytam to forum i dziewczyny wrzucaja co jakis czas update to stwierdzilam wieczorem, ze zrobie ten ostatni co mi zostal i czekam na okres. Test wyszedl pozytywny, zadzwoniłam wiec na teleporade, zeby skonsultować czy moge stosowac nadal globulki. Wtedy przepisal mi lekarz bete i morfologie, ktore zrobilam dzisiaj rano. Z symptomow to czulam bardzo delikatny bol w brzuchu jak na okres i nawet mialam pisac mojemu mezowi, ze okres mi sie zbliza. Mysle, ze co kobieta i organizm to inaczej. :)
 
Nie chce, zeby to brzmiało, ze odpuscilam. Nic z tych rzeczy, sprawdzilam kiedy mniej wiecej bedzie owulacja i te dwa wspolzycia sa wlasnie z tego okresu, byloby ich wiecej gdyby mnie choroba nie dopadla. Przezywalam te starania jak co miesiac.
 
Ja prawie od godziny w łóżku. Bombelek śpi i sprawdzę czy mi też się uda

Mam takie marzenie żeby spać w każdej pozycji w każdą stronę łóżka.
W sumie to by wystarczyło zasnąć jak człowiek i już bym była szczęśliwa. Chyba ostatnio porządnie się wyspałam jak miałam covid i gorączkę przez 2 tygodnie.
 
reklama
Wyświetliło mi się w przypominajkach zdjęciowych. To wam wrzucę I moje ciasto 😄


Dobrej nocy 😊
20210418_200949.jpg
 
Do góry