reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Dokładnie tak mi stary robi! Bierze fałdkę (po wcześniejszych stymulacjach ma za co złapać 😅) I wbija igłę i już. Ale piecze to okropnie i od razy czerwona kropa się robi, a później folioletowy siniak. Eh... zastrzyki z ovitrelle to była przyjemność w porównaniu z tym - zupełnie nic nie czułam. No ale wiadomo - jak trzeba to się człowiek przemeczy
Ale puszcza fałdkę dopiero po wyjęciu igły? To ważne. Niech łapie taką, żeby nie czuł pod palcami wstrzykiwanego leku. :)
 
Odnosnie planow na weekend to bedziemy oglądać z mezem transmisje F1 w Las Vegas, reszta standardowo.
My tez oglądamy F1 ♥️ najlepszy sezon 2021 jak Verstappen zdobył mistrzostwo to byłam w ciąży z córka i po prostu uwielbiałam te niedziele z Grand Prix. A teraz córka woli się bawić autami niż lalkami 😂😂😂
 
Dziewczyny, zerkniecie w wolnej chwili? 😌
Mi dzisiaj przyszedł zestaw testowy. W jaki sposób odsyłałaś im te próbki? Zamawiałas kuriera zgodnie z informacją na opakowaniu czy inpostem? Bo na kopercie załączonej w paczce mam naklejkę inpostową z numerem nadania. I teraz zgłupiałam.
 
Skoro leczenie to pojedyncza dawka, to nie ma tragedii i szybko będzie dobrze - lepiej ze wykryli to teraz niż gdy będziesz w ciąży ❤️. Na kiedy masz zaplanowaną drożność?
Drożność miałam mieć nie w tą niedzielę, tylko w przyszłą ( pod warunkiem wymazów dobrych i pod warunkiem że okres mi się zakończy przed niedzielą) a okres planowo w środę.
 
reklama
Nie mam siły....jeszcze nie dzwoniłam się rejestrować do gina nie może przepisać leczenia mi i sobie bez jego badań?
U mnie co prawda wyszło w wynikach przed drożnością co innego ale ginekolog bez dodatkowych badań wypisała leki od razu mi i mężowi żeby nie tracić już czasu i żebym w następnym cyklu miała już zrobiona drożność. W poniedziałekidę na ponowny wymaz po leczeniu. Myślę że tu będziesz mieć podobnie bo przy pierwszym pobieraniu pytałam z ciekawości gin jak to wygląda gdy coś wyjdzie w wymazach albo posiewie.
 
Do góry