reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Za to ja melduje, że wczoraj ponownie siknęłam na test, nadal nic... @ też nie ma, więc stwierdzam, że testy owulacyjne są równie do dupy.... gdyby pierwszy pozytyw wskazywał na owulację to bym miała już dawno okres...
Nauczona doświadczeniem, że test nie zawsze wyjdzie zrobiłabym betę 🙂 pięknie przyspiesza okres lub rozwiewa wątpliwości 🙂
 
reklama
Jak znalazłaś w sobie siłę by się starać po stracie? Ja niby chce, ale mnie paraliżuje na samą myśl. Nie wiem jak na to spojrzeć
Każda z nas jest inna. Przy pierwszym poronieniu nawet nie zdążyłam być gotowa, a byłam w ciąży. Pierwsze poronienie, przypadek, statystyka. Ja nie przestałam brać suplementów, ładnie się oczyściłam, lekarka dała zielone światło. Po prostu się nie zabezpieczaliśmy i nie dostałam nawet okresu po poronieniu.
Drugie poronienie to inna historia. Najpierw nim myślałam o staraniach zastanawiałam się jak ja znajdę w sobie siłę żyć. Długo trwało nim pozbierałam się z podłogi w łazience rycząc w ręczniku. Po wszystkich badaniach, które są książkowe i mimo zielonego światła od połowy października nie wróciliśmy do starań. Potrzebowałam czasu, mąż to uszanował.
Potrzebny Ci czas, ale i praca nad sobą i wsparcie.
Jeszcze będzie przepięknie :)
 
Kitsune piękne kreseczki!!

Ja sobie siknelam na owulaka i czy to peak? Aplikacja mi pokazuje jakiś chory wynik mimo robienia kilku zdjęć każde powyżej 3. Kreska testowa jest dużo ciemniejsza niż kontrolna 🤔
Tak, pik jak ta lala :)
P.S - nie powinno się mieszać testów różnych firm bo różnie się wybarwiają. Wiec jeśli w tym cyklu się nie uda, to postaraj się w następnym cyklu opierać się o paski jednej firmy.
 
reklama
Do góry