reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
to jest wątek pełen starej gwardii, dawaj dawaj!

No i jak tam koleżanka z pracy?! 😂😂😂
A moja "ulubiona" koleżanka z pracy wygadała mi się, że nie ma bliskich przyjaciółek (czemu mnie to nie dziwi 🤣) i co chwilę się mnie doradza odnośnie doboru okularów, sukienek... nawet ostatnio pytała kiedy mam następną wizytę na pazy bo ona musi w tym samym momencie co ja robić więc chyba mnie stalkuje 🤣

A teraz jak już wróciłam to zaapdejtuje co u mnie.... W grudniu minie 3 lata starań, mimo tego nie załamuję się :) Wzięłam się za dietę, suple, ruch.

We wrześniu były wakacje w Turcji i miałam przywieźć w brzuchu miniaTurkę ale się nie udało :) więc wracam do kliniki ale już do krk, chodzę do fizjo-uro i liczę, że mimo takich ch*wych wyników męża jakoś przepchnął mnie do iui.
 
reklama
Kitsune piękne kreseczki!!

Ja sobie siknelam na owulaka i czy to peak? Aplikacja mi pokazuje jakiś chory wynik mimo robienia kilku zdjęć każde powyżej 3. Kreska testowa jest dużo ciemniejsza niż kontrolna 🤔
 

Załączniki

  • 49fa2e86-d99a-420c-aa9a-7f0cb1ba587e.jpeg
    49fa2e86-d99a-420c-aa9a-7f0cb1ba587e.jpeg
    74,3 KB · Wyświetleń: 75
  • 6c13e296-e373-4ce8-bfef-3d3f47918439.jpeg
    6c13e296-e373-4ce8-bfef-3d3f47918439.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 75
Do góry