reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
U mnie taka sytuacja. Dlatego bolą mnie jej oki gozej niż wczoraj. Czyli wczoraj na pewno była owulacja czy może dziś? Mam wewnętrzna panikę 🤣 dziś też się seksic?
Zobacz załącznik 1587283


Wskakuj na koń! 😂
No ja bym się seksila dziś przy takim wyniku. Miałam podobnie jak Ty i właśnie po takim piku zaciągnęłam mojego na trzonowanko. Potem po dwóch dniach poprawiliśmy na wszelki 😂

U mnie dziś 5dpo, jajniki bolą jak na okres tylko mniej, wczoraj jeden mnie kłuł jakby szpilkę mi ktoś wbijał. Ciekawe czy coś tam się dzieje czy organizm do okresu się przygotowuje. Brakuje mi sikania na patyki, może jutro sikne na pinka tak rekreacyjnie 😂😂
 
Ja np nigdy nie miałam tak że 'czulam ' jak oki kłuły mnie teraz w tym cyklu tak mam nowości dla mnie. Fakt że to mój czwarty cykl od długiego czasu gdzie mam regularne miesiączki. Może dlatego
 
Ha
Wskakuj na koń! 😂
No ja bym się seksila dziś przy takim wyniku. Miałam podobnie jak Ty i właśnie po takim piku zaciągnęłam mojego na trzonowanko. Potem po dwóch dniach poprawiliśmy na wszelki 😂

U mnie dziś 5dpo, jajniki bolą jak na okres tylko mniej, wczoraj jeden mnie kłuł jakby szpilkę mi ktoś wbijał. Ciekawe czy coś tam się dzieje czy organizm do okresu się przygotowuje. Brakuje mi sikania na patyki, może jutro sikne na pinka tak rekreacyjnie 😂😂
hah dzięki ja już powoli nie daje rady dużo tego seksu było 😱😱 boli mnie wszystko xd nawet brzuch dziś mam taki wywalony spuchnięty i te jajniki w dupę zaraz mi wejdą
 
Ha

hah dzięki ja już powoli nie daje rady dużo tego seksu było 😱😱 boli mnie wszystko xd nawet brzuch dziś mam taki wywalony spuchnięty i te jajniki w dupę zaraz mi wejdą


No mój Jajko otarł przez te seksy i teraz łazi i marudzi 😂😂 Też dużo więcej niż normalnie w tym cyklu mieliśmy, bo @Kitsune zalecała duzo seksu dla zaciazenia a założycielki tematu trza słuchać 😂
 
reklama
Do góry