reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
A pro po tematu jedzenia. Mi od jakiegoś czasu spakują Bawarki herbaty z mlekiem jak ktoś nie wie xd w Szwecji często takie mi robili i zasmakowało 🫣 raz na jakiś czas moje - guilty pleasure🍵🫖🐄
 
A pro po tematu jedzenia. Mi od jakiegoś czasu spakują Bawarki herbaty z mlekiem jak ktoś nie wie xd w Szwecji często takie mi robili i zasmakowało 🫣 raz na jakiś czas moje - guilty pleasure🍵🫖🐄
Ojej nieee... Herbata z mlekiem dla mnie brzmi źle :D Ale apropo jedzonka, to właśnie wrąbałam 3 kiełbasy. Tak mi się już w labie kręciło w głowie z głodu, że po powrocie do domu się rzuciłam jak świnia do koryta 🤣🤣🤣
 
Ojej nieee... Herbata z mlekiem dla mnie brzmi źle :D Ale apropo jedzonka, to właśnie wrąbałam 3 kiełbasy. Tak mi się już w labie kręciło w głowie z głodu, że po powrocie do domu się rzuciłam jak świnia do koryta 🤣
Haha wyobrażam sobie jak stoisz przy lodówce z tymi kiełbasami. Dobra kiełbasa nie jest zła. Niestety spróbuję na święta dopiero 🤣 wiesz co nie czuć mleka w herbacie jest taka delikatna mogę śmiało powiedzieć że mógłby to być zamiennik kawy z mlekiem 🤣 ale lubię też wrąbać cały słoik ogórków konserwowych więc wiesz 😁
 
A pro po tematu jedzenia. Mi od jakiegoś czasu spakują Bawarki herbaty z mlekiem jak ktoś nie wie xd w Szwecji często takie mi robili i zasmakowało 🫣 raz na jakiś czas moje - guilty pleasure🍵🫖🐄
Smak mojego dzieciństwa 😅 z dużym prawdopodobieństwem, że będę dzisiaj taką piłą. Bo narobiłaś mi smaka.
Kiedyś słyszałam, że Bawarka dobra na laktację. Ale nie wiem ile w tym prawdy, bo to mądrości z lat 80/90.
 
reklama
Smak mojego dzieciństwa 😅 z dużym prawdopodobieństwem, że będę dzisiaj taką piłą. Bo narobiłaś mi smaka.
Kiedyś słyszałam, że Bawarka dobra na laktację. Ale nie wiem ile w tym prawdy, bo to mądrości z lat 80/90.
Prawda, też o tym słyszałam
Haha wyobrażam sobie jak stoisz przy lodówce z tymi kiełbasami. Dobra kiełbasa nie jest zła. Niestety spróbuję na święta dopiero 🤣 wiesz co nie czuć mleka w herbacie jest taka delikatna mogę śmiało powiedzieć że mógłby to być zamiennik kawy z mlekiem 🤣 ale lubię też wrąbać cały słoik ogórków konserwowych więc wiesz 😁
Nie przy lodówce! Na ciepło zeżarłam z chlebkiem prawilnie!
 
Do góry