reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

No to taki standardowy zestaw. A po pozytywie będziesz miała włączona heparynę czy tylko acard cały czas? Pytam bo my tu różne zalecenia mamy i to jest tylko czysta ciekawość.
No to taki standardowy zestaw. A po pozytywie będziesz miała włączona heparynę czy tylko acard cały czas? Pytam bo my tu różne zalecenia mamy i to jest tylko czysta ciekawość.
Nie uzyskałam takich informacji, od czasu wizyty mam brać acard
 
reklama
Dzień dobry :D
Wink Bu GIF by Buuuilustraciones

Zainspirowałyście mnie wczoraj tymi zakupami prezentów świątecznych, więc mam postanowienie na dziś: zrobić listę co dla kogo :D Jeśli macie jakieś niezawodne pomysły prezentowe to wszelkie sugestie mile widziane :) Miłego dnia!
 
Królowa kresek ale chyba tak widoczna kreska Ci się nie zdarzyła podczas tych ostatnich kilku miesięcy 🤔 czy się mylę 🤔 Ja normalnie miałabym majty mokre już 🙈
Ja miałam 3 rozowe kreski testeo, facelle i teraz pink ale ten po czasie i zawsze biegłam na betę i 0 było... to teraz wstrzymałam się. Takie rzeczy przez te 2 lata mi się przydarzyły, a cienie to cienie wiadomo, dla mnie juz fabryczna norma
 
Dzień dobry :D
Wink Bu GIF by Buuuilustraciones

Zainspirowałyście mnie wczoraj tymi zakupami prezentów świątecznych, więc mam postanowienie na dziś: zrobić listę co dla kogo :D Jeśli macie jakieś niezawodne pomysły prezentowe to wszelkie sugestie mile widziane :) Miłego dnia!
Powiem szczerze, że ja się polubiłam w kartami podarunkowymi jeśli chodzi o dorosłych. Próbuję się mniej więcej tylko zorientować co im potrzeba/w jakich sklepach kupują i cyk. Każdy wie najlepiej czego potrzebuje to sobie sam wybierze :D

Natomiast z dziećmi mam wieczny problem 😄
 
reklama
Nie mam testu wysikałam wszystko, dzisiaj temperatura w gorę deczko i
szkoda 😁😆😇
Jeszcze test grubo po czasie wyszedł taki, że jeszcze 12 cykli temu już 7 rano bylabym w aptece po kolejny 😁🤣😂 ale teraz wiem, że nie ma się czym jarać, czekam na dostawę, może przed okresem jeszcze coś siknę.
Ile masz dpo? Kiedy te testy przyjdą??? Dzisiaj?????
 
Do góry