reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
za pierwszym razem mi smakował. Rok temu stwierdziliśmy, że jest jednak mocno przereklamowany, albo się pogorszył. No i nie jeździmy specjalnie na niego ;) także rozumiemy się w tym temacie
Ja odkąd robią swoje fastfoody i moje cieniutkie frytki z moich ziemniaczków, to cały MD może dla mnie nie istnieć. Pizzerie mam jedną, która robi mega pizze, ale dawno tam już nie była bo jak chce wbić z znienacka to nie ma miejsca 🤷🏻‍♀️ na szczęście moja mi też dobra wychodzi, planuje nawet zakupić kamień. No i zamówiłan u męża grillo pięć na zewnątrz bym mogła robić pyszna chleby, a przy okazji pizze 🙂
 
Mnie w ogóle porażają ceny w maczku. W sensie maczek nigdy nie był u nas tak tani jak w np. USA, ale teraz to się płaci za burgera w maczku prawie tyle ile za burgera w knajpie (może nie jakiejś top, ale jednak)
Pamiętam jak pracowałam w makusiu, nie rozumiałam czemu ludzie tu przychodzą, wydają kupę kasy jak obok jest fajny bar z dobrym żarciem. Mi się ceny z kosmosu wydawało a to bylo jakieś 18 lat temu.
 
Ja fenomenu drwala tez nie rozumiem, ten ser topiony panierowany 🤢. Za to jest u mnie w mieście taka świetna burgerowania i oni robią własna wersje drwala z porządnych składników i to jest pyszka 🙈 z maczka jedynie na zakręcone frytki czekam, na nie na pewno się skusze, chyba ze tez będą za miliony złotych monet 😅
 
Mnie w ogóle porażają ceny w maczku. W sensie maczek nigdy nie był u nas tak tani jak w np. USA, ale teraz to się płaci za burgera w maczku prawie tyle ile za burgera w knajpie (może nie jakiejś top, ale jednak)
no jak ja pracowałam w kfc i widziałam składniki i gramatury tych wszystkich rzeczy to już wtedy uważałam, że ceny są zawyżone. A wtedy kanapka, która teraz kosztuje 17 zł kosztowała 10.
 
Mój małżu jutro idzie na badanie nasienia 🥳 pewnie wrzucę Wam później wyniki do oceny. Pracujecie jutro? U nas firmy zaplanowały dzień wolny za święto w sobotę, wiec czeka nas długi weekend. Dni płodne mam nadzieje tuż tuż, dzisiaj 7dc oby owu znowu była szybciej. Jeśli tak, to uznam że to zasługa castagnusa :)
Powodzenia! ja kurde jutro pracuję i jeszcze w ogóle muszę jechać do biura (na codzien pracuje zdalnie). Mam nadzieję, że korków nie będzie 🙈
 
Ja fenomenu drwala tez nie rozumiem, ten ser topiony panierowany 🤢. Za to jest u mnie w mieście taka świetna burgerowania i oni robią własna wersje drwala z porządnych składników i to jest pyszka 🙈 z maczka jedynie na zakręcone frytki czekam, na nie na pewno się skusze, chyba ze tez będą za miliony złotych monet 😅
taaaak, zakrętasy kocham!
 
reklama
Do góry