reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Dzisiaj dwa razy zrobiła siku po spaniu od razu taka nie do końca obudzi na tylko w taki sposób chwile posiedzi... Zamierzam spróbować z kupka tylko boje się ze wyladuje wszędzie tylko nie w nocniku... dwa razy już zbierałam z podłogi...
 
reklama
Przez ostatni tydzień moja tez bardzo dużo krzyczała i piszczała o wszystko... tylko mnie sobie upodobala nie mogłam się na krok ruszyć bo ciągła krzyczała chyba sprawdza na ile jej krzyk na mnie działa ale nie dam się tak uwiazac choć szkoda mi jsk tak piszczy... Moja ma ruda...:angry:
 
Dzisiaj dwa razy zrobiła siku po spaniu od razu taka nie do końca obudzi na tylko w taki sposób chwile posiedzi... Zamierzam spróbować z kupka tylko boje się ze wyladuje wszędzie tylko nie w nocniku... dwa razy już zbierałam z podłogi...

My jeszcze nie mamy nocnika a juz zbieram kupy...ucieka mi ciagle i nie da sobie zmienic pieluchy. Az sie boje co to bedzie jak zacznie raczkowac i chodzic :O
 
U nas z przybiera niem jest kabaret od dwóch miesięcy nie położy się na plecach przebierać ja ba stojąco ciągłe chodzi wzdłuż tego przy czym ha postawie a ja za nią... to ona na czworaka i ucieka czasami tak jestem zmęczona ze zostawiam ga chwile bez pieluchy i wtedy kupki zbieram z podłogi... ostatnio nawet w nią weszła i rozniosla po całym pokoju...
 
Był rehabilitant i właśnie mówi ze ta stopa jest źle układana i ze trzeba coś z tym zacząć robić teraz bo może tak jej zostać. A jak będzie starsza to będzie trochę gorzej z ćwiczeniem bo już zacznie chodzić i tak sobie to przyswoi.
Powiedział ze za wcześnie zaczęła wstawać i to tego efekt, dodatkowo może też być ta asymetria...
Pleckow nie pokazałam bo całkiem z głowy mi wyleciała. Dziś dopytam na wizycie co to może być. Chyba ze mój będzie bo musze wyjść. To go poproszę.

Podziwiam was za te nocnikowe zmagania :)
Każdy mówi ze mam złote dziecko, ale ja wiem ze ona pewnie odbije to sobie w domu bo teraz ma mnie cały czas.
 
Widze ze nie tylko ja mam problem z przebraniem pampersa :p
Jak jest kupa to ide pod prysznic i myje, nie da sie przebrac, wierci sie, przekraca na brzuch.
Jesli chodzi o nocnik to nie wiem, mi sie wydaje ze za wczesnie :)
 
U nas z przybiera niem jest kabaret od dwóch miesięcy nie położy się na plecach przeb
Widze ze nie tylko ja mam problem z przebraniem pampersa :p
Jak jest kupa to ide pod prysznic i myje, nie da sie przebrac, wierci sie, przekraca na brzuch.
Jesli chodzi o nocnik to nie wiem, mi sie wydaje ze za wczesnie :)


Podobno proby nocnikowe warto zaczac jak dziecko zaczyna siadac. Tak mowia mi mama, ciocie i kolezanki co maja male dzieci. Moze ma to sens no male dzieci szybko zalapuja. U nas nie siada wiec nocika brak ;) ale jak usiadzie to kupie.
 
Ostatnia edycja:
W tym wieku dziecko jest zainteresowane wszystkim ale jeszcze nie na tyle madre zeby wybrzydzac bardzo wiec latwiej sie przyzwyczai do nocnika. Tez slyszalam,ze jak zacznie siedziec to warto sadzac. U nas latwo z kupa bo widac kiedy zaczyna robic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
NaNa to super ze juz jesteście w domu i to nic poważnego oby tak dalej.... z tą stopka to lekarzem nie jestem ale moja stawiała bardzo krzywo na zewnątrz stopki jedna bardziej dopóki nie zaczęła chodzić w butach lub po prostu czuje się pewniej na ziemi i teraz stawia normalnie tak jak ja... chodzi z piety a nie na paluszkach i tylko za jedną rękę nie chce drugiej... po prostu się puszcza i koniec dzisiaj cztery kroki sama of kanapy do stołu... nie za trzymam jej chociaż bym chciała...

Płatki jaglane super cała miseczka kolo 250 z jabłkiem I jagodami w 10 minut...
 
Do góry