reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mieliśmy usg przezciemiaczkowe, ekg, usg serduszka (chyba razem z echo serca), krew, mocz, eeg -wynik dopiero jutro, konsultacje neurologa, rehabilitanta, jutro laryngolog i może jutro wyjdziemy. Do tej pory było ok, znosiła to dzielnie, ale dzisiejsze niewyspanie daje w kość. Jest strasznie. Do tej pory była SMIESZEK dla wszystkich, teraz płacze. Może też ząbek bo nie daje se dotknąć, a.białe punkcik juz są. Slini się i z noska trochę kapie -może też być z płaczu.
Nauczyła się ze jestem ciągle z nią, w domu będzie.hardkor juz to wiem.
Jeśli wszystko będzie ok, jedziemy w sobotę do Zakopanego odpocząć.

Ps. Lekarze tez mówią , że jeśli badania będą ok, to najprawdopodobniej to napad aktywnego bezdechu. Jutro poproszę by dokładnie powiedzieli co robić gdy się powtórzy (oby nie). Jeśli się powtórzy to znów do szpitala i szereg innych badań.
 
reklama
Niestety mamy szmery i skierowanie do kardiologa. Oby to nie było nic poważnego. Moja bidulka. Najpierw w ciąży toskoplazmoza, potem łożysko przodujące, potem po porodzie torbiel w główce, przez tokso latanie po lekarzach, słabe przybieranie i teraz serduszko :-(
A to serduszko wyszlo u pediatry?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieliśmy usg przezciemiaczkowe, ekg, usg serduszka (chyba razem z echo serca), krew, mocz, eeg -wynik dopiero jutro, konsultacje neurologa, rehabilitanta, jutro laryngolog i może jutro wyjdziemy. Do tej pory było ok, znosiła to dzielnie, ale dzisiejsze niewyspanie daje w kość. Jest strasznie. Do tej pory była SMIESZEK dla wszystkich, teraz płacze. Może też ząbek bo nie daje se dotknąć, a.białe punkcik juz są. Slini się i z noska trochę kapie -może też być z płaczu.
Nauczyła się ze jestem ciągle z nią, w domu będzie.hardkor juz to wiem.
Jeśli wszystko będzie ok, jedziemy w sobotę do Zakopanego odpocząć.

Ps. Lekarze tez mówią , że jeśli badania będą ok, to najprawdopodobniej to napad aktywnego bezdechu. Jutro poproszę by dokładnie powiedzieli co robić gdy się powtórzy (oby nie). Jeśli się powtórzy to znów do szpitala i szereg innych badań.
A dlaczego od razu nie robia tych innych badan?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dlaczego od razu nie robia tych innych badan?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo może to nic poważnego i nie trzeba ich robić :/

Niestety mamy szmery i skierowanie do kardiologa. Oby to nie było nic poważnego. Moja bidulka. Najpierw w ciąży toskoplazmoza, potem łożysko przodujące, potem po porodzie torbiel w główce, przez tokso latanie po lekarzach, słabe przybieranie i teraz serduszko :-(

Ale to odrazu coś.poważnego jest? Nie dręcz się, poczekaj na kardiologa. Nas tez postraszyli szmerami (pani kardiolog), a jak poszliśmy na wizytę (do tej samej pani doktor) to się pytała KTO WAS TU SKIEROWAL WOGOLE I PO CO? Ze ona tu nic nie widzi nic nie słyszy.
 
NaNa w sumie to czemu dopiero teraz robia badania? Caly czas diagnozuja przyczyne
Niestety mamy szmery i skierowanie do kardiologa. Oby to nie było nic poważnego. Moja bidulka. Najpierw w ciąży toskoplazmoza, potem łożysko przodujące, potem po porodzie torbiel w główce, przez tokso latanie po lekarzach, słabe przybieranie i teraz serduszko :-(
Biedne te nasze dzieciaczki :(
Moze to nic powaznego, trzeba byc dobrej mysli :)
 
Mam pytanie i prośbę zarazem... Jak Wasze dzieci usiądą (bez pampersa lepiej widać) mają równe plecki?
Wydaje mi się, a nawet powiedziałabym ze widzę ze moja Wikunia ma tak jakby po jednej stronie jeden mięsień bardziej rozwinięty i jest bardziej wypukły. Nie wiem czy to mięsień czy to znów coś złego. Ja p.....e! Sorry ale jak nie urok to... wiadomo co.
 
NaNa8 nie doszukuj się na siłę. Wiem, że ostatnio miałaś straszne przeżycie ale musisz troszkę wyluzować. Nie możesz patrząc na dziecko cały czas jej sprawdzać i doszukiwać się nieprawidłowości. To są jeszcze malutkie ciałka i cały czas się kształtują, dziecko które dzisiaj stawia krzywo stopę za dwa miesiące będzie pięknie chodzić. Może po prostu Twoja córeczka częściej śpi na jednej stronie albo chętniej się przekręca i mięśnie są trochę mocniejsze.
 
Ja tez się bardzo przejmował am gdy mała miała okrągłe plecki jak na początku siadał czy krzywo na zewnątrz stawiała stopki jak zaczynała wstawać nawet chciałam się na dodatkową wizytę do ortopedy zapisać ale dzięki Bogu okazało się ze to wszystko minęło i ze to normalne.

Ale jeśli się o to martwisz zapytaj lekarza czy rehabilitanta póki masz ich pod ręką po co się bez potrzeby zamartwiac...
 
reklama
NaNa, dziewczyny maja racje. Nie mozesz sie tak zadreczac. Ja widze po swoim mlodym jak bardzo sie zmienia jego cialo. Kiedys ukladal sie jak banan, pozniej przekrecal sie tylko na jeden bok a teraz pelza, turla sie i kreci sie jak popadnie. Mysle, ze musisz dac malej czas, zeby sie rozwijala swoim wlasnym tempem. Dzieci na poczatku raczej maja okragle plecki jak zaczynaja siadac a Twoja mala chyba dopiero co usiadla? Dopiero zaczynaja pracowac inne miesnie. .Daj jej czas :)
 
Do góry