reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A jaki twarożek dajesz?
No ja myślałam nad kanapką innego dnia Chlebek i jajko gotowane albo nie wiem co ciężkie to jak nie wiem hehe :p
Może jutro będzie ktoś od żywienia jak wtedy to zapytam :)
 
reklama
6-7 mleko 210
10 mleko 210
13 obiad
16-17 deser czyli owoce
19.30-20 mleko z kasza
W nocy nie je juz od okolo 2 miesiecy i przesypia cala bez pobudki do 6-7.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Twarożek daje słoiczkowy. Jest taki deser z gerbera owoce z twarożkiem i moja bardzo lubi.

Dziś dałam jej mleko o 17. 00 a potem zrobiłam zmiksowaną brzoskwinię (pół), pól banana i dodałam do tego troszkę kaszki zbożowej i zjadła tego ze 120 na pewno zaraz po mleku.
I tak na razie będę robić: rano jogurt albo twarożek, a wieczorem kaszka albo odwrotnie . Co trzeci dzień będę robić jajecznice z samych żółtek.

Jak wyrosną jej ząbki i opanuje porządnie gryzienie to tą kaszkę popołudniową zastąpię kanapeczką.
Taki mam wstępny plan :)
 
o matko niezy macie ten harmonogram jedzenia :) ja nie zliczę ile mamy karmień, ale myślę że spokojnie od 7 wzwyż plus ze dwa razy w nocy i po porannej pobudce długie tulenie i karmienie (często jeszcze przysypiamy o tej 6) a poza tym "próbowanie" jedzenia tak ze dwa razy dziennie, czasem jak się zlituję to dam już jeszcze chrupka to wciaga od razu,;) ostatnio preżyamy chyba jakiś skok rozwojowy - po pierwsze boi się obcych, a obcy dla niego są wszyscy oprócz mnie i mojego m. z nikim innym nie mog go zostawić nawet na pół godzinki...po drugie zaczyna siadać na poważnie, ale jeszcze podpiera się jedną ręką. pełza wszędzie, potrafi już napić się z kubeczka doidy nie wylewając wszystkiego na brzuch ;)
 
gratuluję dzieciaczkom postępów

Krzysiowi w końcu wychodzi pierwszy ząbek :)

u mnie też się nie da takiego harmonogramu zrobić bo Krzyś mocno cyckowy staram się trzy posiłki dawać ale żeby skusił się na kaszkę to muszę do niej kawałki owoców dawać, inaczej ciężko
w ogóle za papkami nie przepada, muszą być jakieś kawałki żeby go jedzenie interesowało
 
reklama
Malaja a białek wogole nie dajesz? Czemu?
Ponoć można dawać całe jajko. Tak też mi środowiskowa mówiła.
 
Do góry