reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

stosowałam te kropelki i u nas zupełnie nie działały

u nas też pogoda taka, że nici ze spaceru
byliśmy na basenie ale trafiła nam się jakaś wycieczka więc niezbyt fajnie było

we wtorek mamy wizytę u lekarza to zobaczymy ile waży
ponad 9 na pewno
niezły z niego pulpet,szczególnie na udach
 
reklama
U nas tez dzis popaduje caly dzien ale wyszlismy na ok 2h spacer. O 14 zjadl sloiczek 190ml i zasnal ok 15:30. O 16:20 przebudzil sie i plakal jak nigdy...placz jak na jedzenie i dalam butle i wciagnal migiem i dalej poszedl spac i dalej spi :O ciekawe co bedzie w nocy... Budzicie dzieciaki jak przychodzi ich pora jedzenia czy dajecie im spac ile i kiedy chca? U nas byl staly rytm a od jakiegos czasu sie poprzestawialo:/
 
Jestem teraz w woj.łódzkim wieje strasznie, wiec spacer odpuscilam.
Zapomniałam materaca i musiałam kupić zwykły piankowy na ten czas, bo mała w nocy prawie na mnie wchodzi :p
Ja kiedyś kupiłam żel taki zwykły Denta coś tam i narazie innego nie mamy, tez zastanawiałam się nad tą camilią, ale chyba wole żel od kropelek.
 
My mamy siódmego zęba widocznego gołym okiem... marudzila i złościlą się aż dwa tygodnie od wczoraj tak wesołe i pogodne dziecko ze juz prawie zapomniałam ze kiedyś była taka non stop... ach te zęby...
Moja jak miała trzy miesiące podwoiła swoją masę urodzeni owe 2640g i ważyła 5700g
 
super .... moja urodziła się 4120 a teraz waży 8500. Martwię się bo w moczu wyszły szczawiany i lekarka mówiła że może ma kamienie .... i że przez to słabo przybiera. 16 skończy 8 miesięcy.
Mam bobodent i ostatnio zaczęłam jej smarować dziąsełka i tak bidulka krzyczała że szok, chyba za mocno wcierałam .... no i zastanawiam się nad kropelkami
chyba sobie zrobię żel na pazokcie tak mnie korci. co ile trzeba uzupełniać?
po niedzieli do ginekologa idę, bo ostatnio złą cytologię miałam. Zawsze coś :-)
no i za tydzień mąż będzie - tylko na 4 dni ale i tak się cieszę.
 
reklama
Moj na starcie byl leciutki 960g, a teraz to kawal chlopa :) Dzis prawie 1/2 spaceru czyli oko 1h musialam go niesc... i wtedy sie ciesze, ze jest szczuply.
 
Do góry