reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

super .... moja urodziła się 4120 a teraz waży 8500. Martwię się bo w moczu wyszły szczawiany i lekarka mówiła że może ma kamienie .... i że przez to słabo przybiera. 16 skończy 8 miesięcy.
Mam bobodent i ostatnio zaczęłam jej smarować dziąsełka i tak bidulka krzyczała że szok, chyba za mocno wcierałam .... no i zastanawiam się nad kropelkami
chyba sobie zrobię żel na pazokcie tak mnie korci. co ile trzeba uzupełniać?
po niedzieli do ginekologa idę, bo ostatnio złą cytologię miałam. Zawsze coś :-)
no i za tydzień mąż będzie - tylko na 4 dni ale i tak się cieszę.
Moj ma leukocyty w moczu norma <5.a on ma 25... mamy nefrologa za tydzien, ciekawe co powie


Wszystko zalezy od tego jak szybko Ci rosna paznokcie i jak bardzo przeszkadzac Ci bedzie odrost ;)
Ja bym sobie poszla na jakis masaz...
 
reklama
Jak byl maly to lapalam do pojemniczka, czyli czekalam az zacznie siusiac :) i bylo bez problemu. Teraz podklejam woreczek specjalny bo juz za bardzo ucieka:)
 
Spac? Ja to nawet jeszcze nie pomyslalam, zeby sie klasc ;) nie pamietam kiedy kladlam sie przed 24... przewaznie o tej porze gotuje obiady i sprzatam i pranie robie :) a maly smacznie spi.
Kupilam dzis kawalek indyka dla mlodego i nie wiem czy go dzis gotowac czy jutro...
Dajecie mrozone mieso do zupek? To moja pierwsza zupka...
 
Tak. Kiedyś dałam. A dziś robię rybę na obiad i małej ugotuję i dam. Też mrożoną ☺ z ziemniakami marchewką i cukinią. Ostatnio zajadała bataty. Dziś też u nas pochmurno. Beznadziejnie ....
 
Zupka ugotowana, kalafiorowa :)Ciekawe czy zje ;) A zaprawiacie zupki surowym zoltkiem? Oczywiscie pozniej zagotowanym :)
Miesko poporcjowalam i zamrozilam.
A mieska/rybki ile na porcje dajecie?
 
Paznokcie zawsze miałam jak sztuczne, ale ostatnio mało jem bo wiecznie w biegu i polamaly się wszystkie :(.
ja mrożonego jeszcze nie dawałam, ale myślę że można.

U nas tez pogoda straszna ale dziś już wyjdziemy, w taką pogodę tez trzeba wychodzić. Założę kurtkę, czapkę i zabiorę kocyk :).

Mocz specjalnym woreczkiem pobieralam.

Spać chodzę różnie jak mój ma na rano to wieczorem idę na rolki lub pobiegać jak małą polozymy.
Później jeszcze wieszanie prania, prasowanie itp :)
IMG_20160715_092518.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20160715_092518.JPG
    IMG_20160715_092518.JPG
    561,9 KB · Wyświetleń: 122
Ostatnia edycja:
Naszemu sie dzis poprzestawialo i obudzil sie przed 4 i do po 6 nie zasnal tylko szalal w najlepsze. My jak mielismy badanie moczu to pobieralam woreczkiem ale wyszly chyba leukocyty bardzo duzo i lekarka powiedziala zeby powtorzyc ale zlapac do kubka bo czesto te wyniki z probek z woreczka sa niemiarodajne . Faktycznie nastepnego dnia wyniki z kubeczka byly dobre. Mowila zedziecko sie poci co dostaje sie do woreczka, jest to tez tak przyklejone ze bakterie z okolic pupy sie moga dostac. Wiec my lapiemy kubeczkiem. Moj Antos pelza jak szalony. Tak to opanowal ze nie mozna za nim nadazyc, ostatnio mi 2razy przewrocil kwiatka i raz wylal wiadro wody-mialam troche roboty :-). Przyjmuje pozycje do raczkow ale postoj chwilke i znow sie kladzie. Chyba nie wie co z tym dalej robic. Ja wczoraj robilam mu zupke z kalarepy z zoltkiem, ale wcinal.
 
reklama
Ja tez chodze kolo 1 spac i do tego moj jest na piersi wiec mam przynajmniej 3 pobudki pozniej, ale jak ma dluzsza drzemke od 10.30do 12 to staram sie z nim klasc bo inaczej nie dalabym rady :-)
 
Do góry