reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
U nas lezaczek ma opcje lezenia na plasko i on tak lubil, bo teraz to juz malo w lezaczku bywa, do jedzenia i ewentualnie jak my jemy to lubi patrzec :)
Fizjoterapeutka, do ktorej teraz chodzimy czepia sie ze wszystko robimy zle, nosimy, ubieramy etc. I nie tylko mnie ale wszystkich rodzicow co przychodza. A jak ktos w ogole nie chodzi to nie wie i sie nie przejmuje to moze i dzieci sa szczesliwsze bo nie maja zestersowanych rodzicow.
 
Boze a nasze mamy nie chodzily z nami do fizjoterapeutow i zyjemy. Ktora z Was ma skolioze? Albo krzywe nogi? Bez paniki. Jakby fizjo mowil,ze wszystko dobrze to by na chleb nie zarobil.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja od 5 miesiaca jest w spacerowce na trybie lezacym, bo w gondoli sie nie mieściła byl ryk to co mialam nie wychodzic na spacery bo spacerowka dla takiego malucha to zlo?
 
Fizjoterapeuta z centrum zdrowia dziecka miala inne zdanie wiec zdaje sobie sprawe, ze ta chciala by nas naciagnac. Na szczescie jeszcze 2 zajecia i wiecej tam nie idziemy.
 
Masełko jak czytam co piszesz to aż włosy stają na głowie. A nie masz wśród znajomych takich co już narzekają na kręgosłup? Nie masz w rodzinie takich co mają dyskopatię? Poczekaj jeszcze 10 lat czy wtedy nie wyjdą zaniedbania Twoich rodziców!!
Ale oczywiście i na to pewnie masz mądrą teorię...

A co jest złego w spacerówce na płasko, albo czym się to różni od wożenia w gondoli? Kto napisał, że na płasko w spacerówce nie wolno?
Piszcie, że tego nie wolno, tamtego nie wolno, a tak trudno jest wam pojąć, że kręgosłup dziecka jest jeszcze plastyczny, mięśnie bardzo słabe- dopiero nabierające siły do pionizacji. Tak ciężko zrozumieć, że pozycje do których dziecko nie jest gotowe po prostu mu zaszkodzą?
Dlaczego nie dacie noworodkowi marchewki do jedzenia? BO NIE JEST GOTOWE! Dlaczego nie poślecie 3 latka do szkoły? BO NIE JEST GOTOWE>
Ale sadzacie, stawiacie, prowadzicie za rączki mimo, że gotowe nie jest a potem jeszcze wykłócacie się, że na pewno macie rację!


Masełko kiedyś ludzie umierali na zapalenie płuc i na zakażenia bakteryjne bo nie było antybiotyku. Jak nie chcesz korzystać z postępu medycyny to nie musisz, ale nie wiem czy to takie dobre dla dziecka...

Ja nie muszę naciągać ludzi na pieniądze. Sami przychodzą i to tłumnie. I płaczą, że ledwo funkcjonują bo tak bolą kręgosłupy.
Coraz młodsi...Ich rodzice też na wiele rzeczy machali ręką i teraz mam niesprawnych 30- latków...

I jeszcze jedno- jak zadbacie już teraz o mocne mięśnie waszych dzieci to ciężkie plecaki nie będą im straszne...
 
reklama
Ja mam spacerówkę babyjogger mini zip
Składa się świetnie i mam ją głównie do przewożenia w samochodzie, na wyjazdy itd...

NaNa moja też tak stawia nóżki jak Twoja. Teraz już wiem o co ci chodziło...
 
Do góry