reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

moja zjada 190 ale tylko wybrane obiadki. Lubi bardzo np. rybkę z warzywami w pomidorach, wczoraj zjadła indyka w sosie pomidorowym. Dałam jej kiedyś rybę z cukinią i brokułem to nie chciała jeść, na siłę wmusiłam w nią połowę słoiczka. A jak ja jej gotuję to porcja wychodzi ok. 150ml

Ogólnie ma dobry apetyt ale są dni kiedy je mniej.

Śpi w swoim łóżeczku które stoi w naszej sypialni, a w nocy i tak ląduje u nas w łóżku. Już się przyzwyczaiłam że połowę nocy śpi z nami, lubię się do niej przytulić i czuć jej bliskość :)
 
reklama
Śpi w swoim łóżeczku które stoi w naszej sypialni, a w nocy i tak ląduje u nas w łóżku. Już się przyzwyczaiłam że połowę nocy śpi z nami, lubię się do niej przytulić i czuć jej bliskość :)
Podziwiam :)
Moja tak spaceruje w nocy po lozeczku ze balabym sie Ja dac do naszego lozka
 
Daje wszystko według przepisu pomijam tylko czosnek ta wędliny wychodzi naprawdę bardzo delikatna a jak zje mi dwa lub trzy cieniutkie plasterki tygodniowo to myślę że nic jej nie będzie i nie jest... smaruje sporo masła aby było takie mokre rozrywam takie kanapki na małe cząstki chwile po trzyma w buzi i łyka... I otwiera buzię po kolejna porcję... mleka nie dawał jeszcze bo podaje mm ale je jogurty naturalne masło czy śmietanę...
 
Od tygodnia Nadia się puszcza a dzisiaj stała sama aż 56 sekund... trzymając zabawkę w jednej ręce... te nasze dzieci chyba czują jak dokonują nowych wielkich kroków w swoim rozwoju bo robią to z takim uśmiechem na twarzy....
 
moja zjada 190 ale tylko wybrane obiadki. Lubi bardzo np. rybkę z warzywami w pomidorach, wczoraj zjadła indyka w sosie pomidorowym. Dałam jej kiedyś rybę z cukinią i brokułem to nie chciała jeść, na siłę wmusiłam w nią połowę słoiczka. A jak ja jej gotuję to porcja wychodzi ok. 150ml

Ogólnie ma dobry apetyt ale są dni kiedy je mniej.

Śpi w swoim łóżeczku które stoi w naszej sypialni, a w nocy i tak ląduje u nas w łóżku. Już się przyzwyczaiłam że połowę nocy śpi z nami, lubię się do niej przytulić i czuć jej bliskość :)
Ryba z cukinia i brokulami strasznie smierdzi:-) ale moj lubi i zjada caly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja raz w tygodniu tez daje rybę najczęściej dorsza smaże w panierce normalnie na patelni jak dla wszystkich potem zdejmuje panierke dodaje ziemniaki i jakieś warzywa gotowane ale i tak z mięsa najbardziej lubi wołowinę z makaronem...
 
Druga noc w łóżeczku i mała jak się przekreci na brzuszek to się buzi. Ale potem zasypia jak ją przekrece
My rybkę może dziś wprowadzimy.

U nas wczoraj mała nie chciała spać, poszła spać po 22.
A dziś jeść nie chce mleczka, wcislam 60ml kaszki na mm.
Mnie boli gardło i łamie jak na grype. Może i ją gardełko boli. Ehhh.
 
Miniaaa jak zasmakuje to będzie chciał częściej.

Wyciągają Wasze maluchy rączki jak je wolacie i wystawiacie ręce?
Moja juz jakiś czas temu zaczęła, ale teraz to rzuca wszystko co ma w rączce, wyciąga rączki i aż się emocjonuje przy tym.
 
reklama
Mój tata odkąd mała skończyła cztery miesiące zaczął jej dawać próbować wszystko co tylko jadł każdy posiłek każda wędlinke nawet kaszanke... I dlatego teraz jak widzi że coś jemy podchodzi i otwiera buzię i nie odejdzie dopóki nie spróbuję jak hej smakuje czeka na więcej jak nie smakuje wraca do zabawy...
 
Do góry