reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
ja mam dwa łóżeczka w sypialni i w pokoju dzieci ale Stasiu śpi zawsze w swoim pokoju. to łóżeczko w sypialni jest na weekendowe drzemki gdy Jasiu bawi się w ich pokoju.

mój się budzi koło 5 dostaje mleko i śpi jeszcze z godzinkę góra dwie.
 
Skórkę chleba daję dawno, manny ostatnio długo nie daje niestety :( nie wiem nawet czemu tak wyszło :p
Mała śpi ze mną w łóżku, ale po dzisiejszym przenosimy łóżeczko dziś lub jutro.

Ullaa masakra to jest mam nadzieje ze przejdzie, że to nie żadne lunatykowanie
 
ja mam dwoje dzieci wspólnym pokoju i stwierdziłam że nie mogę starszego przepędzać dla tego że młodszy chce spać....

mój mały wcina chlebek ale tylko z tradycyjnej piekarnik.

dziś na obiad zjadł brokuły, kalafior ziemniaczki i łososia :-) uwielbia takie jedzonko

od kilku dni mu też daję kasze jaglaną z połową banana :-) bardzo mu smakuje. jak mu dałam samą kaszę to uciekał od łyżeczki ale z bananem super. chcę jutro zrobić mu z gniecioną truskawką :-) a później z brzoskwinią albo morelą
 
Nasz ma lozeczko w naszej sypialni. Jak go klade o 20stej to spi do ok 6. W nocy budzi sie na piciu ok 2 lub 4, pije wode i spi. Od ok tygodnia nie chce juz jesc o 23. Wiec juz wczoraj nawet nie probowalam go budzic, tylko sie wkurzal :) Manny tez oststnio mu nie dawalam :/ tylko kaszke jaglana. dzis zjadl 190ml obiadku :O ale chyba z lakomstawa a teraz boli go chyba brzuszek bo marudzi ale o 16 i tak mleko zjadl...
 
reklama
Maselko i sam śpi w innym pokoju?

Olcia a o ktorej zjadł obiadek i później mleko za ile dajesz?

Dziś pierwsza noc w łóżeczku, ciekawe jaka będzie.

Ta kasza jaglana, to taka normalna czy jakąś specjalną kupujecie?
 
Do góry