reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

dziewczyny ja nie chcę się czepiać ale wydaję mi się że skoro wasze dzieci do tej pory nie były alergikami to już raczej nie będą. alergii nie ma się na jeden składni ( na jedno warzywo ) tylko na całą rodzinę warzyw. jeśli miało by mieć na nabiał alergie to miało by wysypkę po mleku modyfikowanym. i na boga alergiczna wysypka to nie jest parę krostek tylko najczęściej duże placki albo na całym ciele.

jest gorąco wasze dzieci się pocą może je za grubo ubieracie ( teraz jest zasada że dzieci ubiera się dokładnie tak jak nas ) czyli skoro nam jest ciepło w koszulce i w spodniach to dziecku będzie gorąco jeśli pod spodem będzie miał jeszcze body.

mój Stasiu jadł już mięsko z kurczaka pieczonego w piekarniku, jadł łososia pieczonego je brokuły, kalafior nic nie rozdrabniam ani nie miksuje ze wszystkim sobie świetnie radzi. makaron jak mu dawałam to ciężko mu było go rozdrobić bo to było spaghetti.
 
reklama
...jest gorąco wasze dzieci się pocą może je za grubo ubieracie ( teraz jest zasada że dzieci ubiera się dokładnie tak jak nas ) czyli skoro nam jest ciepło w koszulce i w spodniach to dziecku będzie gorąco jeśli pod spodem będzie miał jeszcze body.

Moj Mikolaj to wczesniak i lubi ciepelko, ja mam przez to ciagle problem jak go ubrac. Syn sasiadki zalewa sie potem a moj zawsze ledwo cieply...inne dzieci prawie nagie a on musi miec pod koszulka cienkie body
 
Ja wychodząc na spacer zwykle małą ubieram jak siebie, a w torebce mam dodatkową koszulkę, czapkę i skarpetki na wszelki wypadek gdyby jej było zimno.
 
ja młodego nie przegrzewam,bo zaraz jest krzyk jak mu za gorąco :p ale są sytuacje,gdzie nie ma wyjścia, nawet na golasa bywa gorco. teraz najczęściej ubieram go w koszulkę+pieluchę, albo rampers na krótkie, coś ze sobą zawsze mam, żeby w razie wu go ubrać, bo u nas nad morzem jak czasem zawieje... ;) a jedzenie najciekawsze jest oczywiście to na naszych talerzach. no cóż, czas przerzucić się na gotowane na parze warzywka bez soli ;)
 
ja solę trochę brokuły, kalafior czy fasolkę ale nie dużo nie daję dziecku bezpłciowego jedzenia. używam holi himalajskiej która dostarcza od groma mikroelementów i jest bardzo zdrowa.
 
Ja dodaje do potraw olilwy z oliwek ktora sama w sobie ma przyprawy :)
A ubieralam Mała roznie, dzisiaj myslalam ze jest upal ale bylo chlodno to body na krotki rekaw, spodnie cienkie i skarpety
w wózki mam sweterek w razie zalamania sie pogody :)
 
mój mały dziś sam usiadł. nie widziałam tego ale posadziłam go na macie. wyszłam do kuchni wracam a on leży na brzuszku. wychodzę znowu, wracam po chwili a on siedzi.... nie mam pojęcia jak to zrobił
 
Miniaaa to super :)
Mała się grzeje tylko w foteliku tak to cienko ją ubieram. Zawsze mam kocyk i jakieś ciuszki.
.
Dziś coś Wyskoczyło tez na boku Policzków, a dużo nowości,ostatnio
 
My dzis po wizycie u pediatry. Mikolaj ma infekcje i go nie zaszczepili. Nic mu nie dawac, samo przejdzie a te krostki to potowki.
Kupilam mu dzis kaszke jaglana sun baby, ciekawe czy mu posmakuje.
 
reklama
Do góry