reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
przy blw jest zasada,żeby jedzenie było mocniej rozgotowane,żeby można rozmemłać językiem, nie zaleca się twardych surowych warzyw i owoców, orzechów itp. wiadomo, wszystkoz głową:)
 
Tak wywar.
Ja daje już w kawałkach, ryżu, makaronu, marchewki nie bleduje, rozgniatam widelcem i tak daje. Czasem ma odruch wymioty ale wtedy zaczyna rzuchlać i kuma o co Chodzi. Jabłuszko, i skórkę z chleba tez w kawałku. Czasem ugryzie dużo, to tak długo mieli aż się rozleci :) koleżanka swojemu nie dawała bo się bała ze się udusi i teraz ma prawie 2 lata i nie potrafi gryźć
 
Tak wywar.
Ja daje już w kawałkach, ryżu, makaronu, marchewki nie bleduje, rozgniatam widelcem i tak daje. Czasem ma odruch wymioty ale wtedy zaczyna rzuchlać i kuma o co Chodzi. Jabłuszko, i skórkę z chleba tez w kawałku. Czasem ugryzie dużo, to tak długo mieli aż się rozleci :) koleżanka swojemu nie dawała bo się bała ze się udusi i teraz ma prawie 2 lata i nie potrafi gryźć
To mozna juz wywar? Mi lekarz mowil,ze w 10 miesiacu dopiero. Ja sie boje jak chrupke je a co dopiero ryz vzy makaron:-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciemiączko zakrywacie na slonku?
A ja muszę sprawdzić, bo wydawało mi się ze przed spaniem wyczulam u małej coś na buzi. Masakra.
Przekrecilam mi się dziś na brzuch spiac i leżała z buzią na dół. Właśnie teraz gdy chce ją już dać do Łóżeczka.wrrr

Trzeba coś stosować gdyby były,to potowki? Coś tam w necie czytałam ale nie wiem. Pójdę do lekarza.
Juz teraz 2dni unikamy sytuacji w których mogłaby się spocic, a wysypka jest nadal.

Mała robi takie pozy i z tej Pozy wstaje na nogi
Jesli to potowka to bardz dlugo schodzi potem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem po którym miesiącu, dalam juz.
Chrupki kukurydziane mają to do siebie że nawet jak dużo ugryzie to ślina je szybko kurczy i rozpuszcza. Wiktoria dziś chrupek złamała i na dwie rączki do buźki wkladala :)
 
Olcia dajesz nowość na obiadek? I odrazu cały słoiczek czy po trochę?

Ja dziś dalam rosolek domowy, wywar, trochę makaronu i marchewki rozgniotlam i juz. Nie mam tu blender żeby mięsko zrobic

Na poczatku dawalam po 1/2 jak byla to nowosc ale teraz staram sie szukac takich smakow, ktore zna i dawac cale. Troche sie boje dawac caly sloiczek nowosci :/ ale co robic? Dawac mu raz caly raz polowe...
 
My jesteśmy po weselu i poprawinach jestem mega wykończona i zaskoczona córa z rąk do rąk cały czas uśmiechnięta... została okrzyknięta cyganskim dzieckiem... mogliśmy się wytanczyc na maksa... tylko ciężko było jej usunąć kolo 23 potem niania pokój i spała pięknie nie obudziła się nawet jak ja do domu zabraliśmy... tylko bardzo mało jadła I wczoraj i dziś ale myślę że to z wrażenia... tyle ludzi muzyka itd...
 
Wczoraj podałam jej pierwszy raz jajko smażone na śmietanie zjadła jedno i tąk szeroko otwierała buzię ze przypomniało mi się jak jadła na początku naszej przygody z łyżeczka... dzisiaj już dwa i nadal otwierała buzię ale trzech to jej nie zrobię sama tyle bym nie zjadła...
 
reklama
Do góry