reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Moja zasypia po mleku przeważnie, tak sama z siebie. Albo w trakcie zabawy, nagle robi się spokojna patrzy w jedno miejsce i myk śpi. Na spacerach ze smoczkiem zaśnie, bez czuwa :p
 
My też już w spacerówce na płasko. Z wózka jestem zadowolona. Zosia niestety szybko z gondoli wyrosła mimo że kupiłam wózek z bardzo dużą gondolą.

Moja malutka mało śpi w ciągu dnia. Jak jest śpiąca to ją kładę do łóżeczka i przykrywamy kocykiem
 
Miesiu zasypia przy piersi przeważnie, na spacerach też raczej śpi. Sam z sieie to zasypia tylko nad ranem, jak ja odlatuje i oczy mi się same zamykają a on nie śpi, a potem budzę się godzinę później ze śpiącym synnem obok :) a z wózkatak, bardzo zadowoleni jesteśmy, ładnąmamy ozdobę, czasem się nada,żeby zakupy w nim przewieźć albo ostatnio worek ziemi z garażu. Miesio wózka nie uznaje ;)
 
hehehe.... ten worek ziemniaków to spoko :-)
mój zasypia w następujący sposób. zjada mleko, odbija mu się, odkładam go na brzuszek, smoczek do buzi i śpi. w wózku często zasypia ale też lubi sobie popatrzeć na drzewa i niebo
 
Moja już też wyrasta z gondoli, ale jeszcze minimum miesiąc musi wytrzymać. I strasznie się złości bo nic nie widzi. Ale na spacerówkę nie jest gotowa, a fizjoterapeutka odradza na razie stanowczo.
Nie chce problemów z kręgosłupem w przyszłości więc na razie odpuszczam.
Całkiem na płasko można, ale to w sumie na jedno wyjdzie więc póki się mieści w gondoli to jeszcze jeździ.
 
reklama
w domu zasypia w łóżeczku, oglądając karuzelkę
ale częściej na spacerze

jeździ w spacerówce bo w gondoli już chwytał za boki i próbował siadać a tak przynajmniej go mogę przypiąć pasami
 
Do góry