reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
praktycznie to samo co SB. jest sporo diet opartych o IG. każda jest dobra dla zdrowia i nie polega na tym żeby zgubić parę kilo tylko żeby na stałe zmienić nawyki żywieniowe. diety oparte o ig są przede wszystkim doskonałe dla zdrowia
 
Mnie się tak marzy żeby schudnąć :(... Kilka żeczy robie a i tak lipa, 3kg i dalej nic.

Znalazłam dynie! W rossmanie. Wkoncu! :p
 
Stokrotka hehe a o czym myślisz o tej porze? Dzieci* śpią to harce w głowie :p(taki żart)
Maselko szukałam w tylu sklepach ze szkoda gadać i musieli być po dostawie ze się udało.
 
reklama
Co nowego u dzieciaczków?
Zauważyłam, że mała jak się przemieszcza na brzuszku to ciągnie ze sobą zabawkę.
I zaczęła cyckać materiały.Nie chce, żeby tak się uczyla! i jak zabieram jej, to płacze bo z buzi jej to wyciągam.
 
Do góry