reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
a ja właśnie czytałam,że mięso powinno sie gotować osobno bo cły "syf" wygotowuje sie do wody i nie powinno się tego jeść :eek: u nas Mieszko sam zdecyduje co mu potrebne ico mu smakuje, oczywiście pomijając cukier, sól i tłuszcze trans ;)
 
a ja właśnie czytałam,że mięso powinno sie gotować osobno bo cły "syf" wygotowuje sie do wody i nie powinno się tego jeść :eek: u nas Mieszko sam zdecyduje co mu potrebne ico mu smakuje, oczywiście pomijając cukier, sól i tłuszcze trans ;)
No tak, osobno warzywa osobno mieso :) bo w miesie jest najwiekszy syf - hormony zwierzece itd ktore dziecko nie powinno jesc.
 
Jak juz wielokrotnie pisałam każda z nad robi jak uważa...
Zupki zacznę gotować na mięsie z gołębia bo kilku tygodniach wprowadzenie królika a to mięso sztuczne ze sklepu długo nie ośmiele się dać... mój wujek dostarcza mięso wieprzowe do biedronki robi to naprawdę na szeroką skalę i sam od wielu lat nie je tego mięsa wiec nigdy nie podam tego dziecku... ale jeśli chodzi o mięso z gołębia i królika będę w niewielkich porcjach dodawać i mielici blenderem i podawać małej do jedzenia...
 
Pampersa jak zmienię po kąpieli o o 20 to dopiero rano kolo 9 zmieniam i najczęściej jest zupełnie suchy... mają mała nigdy nie siusiala w nocy... nigdy hej nie zmieniłam..
 
Na noc używam Premium Care i od paru dni w nocy nie zmieniam. Bo do nocnego karmienia jest prawie suchy(może jedno siku jest).
A macie pieprzykow więcej po ciąży? Ja zauważyłam,że mam iść niestety więcej na ciele :oo::crazy:
 
reklama
Do góry