reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

  • Mnie się udało WKONCU z telefonu :)
Powiedzcie mi jakie macie termometry? Ja mam ten bezdotykowy. Ale też rteciowy. Czy taki rteciowy jest miarodajny? Czy trzeba coś obejmować jak mierze pod pachą?
 
reklama
Gołąbki od wujka hoduje kilkadziesiąt lat... na naturalnej paszy... króliki od brata podobnie...
Powtarzam każda z nas robi jak uważa... może lepiej niż ja... nie wiem... ale robie tak jak mi intuicja podpowiada i mama...
Pierwsza zupka z golabkiem juz w sobotę... witamy kolejna uczestniczke naszych trudnych tematów...
Zdjęcia wstawić nie umiem bardzo słaba jestem e te klocki może mąż pomoże...
 
To gdzie kupować to mięso? Mieszkam w mieście, pełno sieciowek., same kauflandy, biedronki, Madej&Wróbel... Nie dajmy się zwariować. Warzyw tez w zieleniaku kupować nie będziemy? Będziemy szukać ekologicznych upraw i jeździć co dwa dni po kilkanaście km? A jak nie ma się auta? Albo dwoje dzieci i dużo innych obowiązków domowych? A żeby mieć prawdziwe mleko to co krowę se każda z nas kupi? No,sorry ja będę gotować na warzywach z zieleniaka, na mięsku ze sklepu mięsnego i kiedyś na mleku z kartonu/butelki. A jak ktoś ma swoje to niech się cieszy :)
 
Jak. To moja tesciowa powtarza "matka swojemu dziecku krzywdy nie zrobi" kazda czuje czy robi dobrze, widzi reakcje swojego dziecka na wszystko co mu podaje. Ja ledwo zaczelam dawac sok z jablka bo maluch mial zaparcia i juz widze ze jest ok bo nie ma juz problemu z tym. Wiec robmy co intuicja podpowiada :)
 
reklama
Do góry