reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Różnie śpi, czasem ma krótkie drzemki, czasem godzinę, a jak jest zła pogoda do nawet do 2h i wtedy to,ją budzę juz. Na spacerach pół śpi, pół nie.
 
reklama
Moja też krzyczy i piszczy :)

Śpi 3- 4 razy po pół godziny a koło 20 zasypia i śpi do 6- 7 rano.

Telewizora przy niej nie oglądam. Zwykle oglądamy dopiero wieczorem po 21.

No ja bym dziecku jajecznicy nie dała w tym wieku...wszystko ma swój czas, ale każdy robi jak uważa. Dziwi mnie tylko opinia matek, że "przecież nic jej nie jest" jakby nie miały kompletnie świadomości, że pewne złe zachowania wobec małych dzieci odbijają się na ich funkcjonowaniu w dorosłym życiu...

No i zasadnicze pytanie...po co? Jaki to ma cel?
 
Mój też bardzo dużo krzyczy i piszczy jak mnie nie widzi albo jak się denerwuje np. Jak jej upadnie butelka lub zabawka i nie może podnieść. Myślę że to kwestia charakteru i temperamentu...
Nadia śpi trzy czasami cztery razy po 20-25 min zasypia 20-21 śpi do 7-8 z dwoma przerwami czasami jedna na jedzenie.
Jajko myślę że od 7 miesiąca zacznę od żółtka... narazie bazuje na kaszach jabłko ziemniak i marchewka plus kompocik truskawkowy. Jak skończy pół roku zacznę zupki na mięsko gotować. ..
 
reklama
a moja Zosia etap krzyczenia ma już chyba za sobą. Za to zrobiła się leniwa i jak chce dostać np. zabawkę a sama nie umie sięgnąć to zaczyna płakać, bo wie, że jej w końcu podam. Wcześniej starała się sama sięgać, pełzać itp. Teraz jakby się zatrzymała i tylko leży.

Drzemki mamy w ciągu dnia 2 lub 3 po ok. 20 min. W nocy ma pobudkę około 3 i nie śpi do 5, bo chce się bawić. Nie wiem jak jej tego oduczyć
 
Do góry