reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Moja bardzo dużo krzyczy ostatnio i to czy przy niej jestem czy nie, tak se po prostu. Chyba jej się spodobało ze wydaje takie dźwięki :p
 
Maselko bo juz myślałam że coś jej dolega. Kurcze koleżanka ma dziecko dwa mies starsze i daje jej już wszystko nawet jajecznice
jajecznice :szok:Chlebek z szynka:surprised:, budyń na mleku. Ma szczęście ze jej nic nie dolega
 
reklama
Miesiu też dużo krzyczy i gada zaczyna robić sylaby np. buuuu; tv nie mamy a komputera stram się przy nim nie włączać chociaż całkiem uniknąć się nie da bo jest cały czas przy mnie, tznnp. leży na macie w dużym pokoju. A jak śpią w dzień wasze maluchy? Bo mi młody robi kilka krótkich drzemek raczej o stłych porach, ale wolałabtym żeby poszedł raz spać na dłużej, a tak to ze trzy razy po pół godzinki śpi. na szczęście wieczorem o 20 najczęściej zasypia już na noc
 
Do góry