reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja godzina podróży na klimie i gardło boli wiec nie wiem jak będzie u małej. Musze zacząć ja cieniej ubierac
Jak teraz idę w gondoli na spacer to ma body, bluzeczka, leginsy, skarpetki, spodnie z dresy, cienka kurtka (bez podpinki), cienka chusta na szyji i cienka czapka i buciki
 
reklama
w fotelikach dzieci się pocą ponieważ pokrowce z poliestru i nie oddychają. na allegro można zamówić pokrowiec albo wkładkę bawełnianą ale nie wiem na ile to pomoże. ja zakładam Stasiowi od dawna cieniutką kurteczkę ( taką dwustronną bawełnianą ) cienką czapkę na dupcię rajstopki i spodenki. na nóżki buciki.

ja przeżyłam dziś dramat. wyobraźcie sobie że wychodziłam do wózka i zamknęłam drzwi żeby przeciągu nie robić w domu. gdy wracałam złapałam za klamkę i ona pękła. mieszkanie zatrzaśnięte a w środku dwoje małych dzieci. poprosiłam sąsiadów o pomoc walenie młotkiem itp nie pomogło. na szczęście zostawiłam balkon otwarty. drabina odpada bo to wysoko. sąsiad na szczęście wpadł na pomysł żeby podjechać dostawczym autem i na drabinę i wszedł. to było pół godziny grozy. na szczęście Stasiu był wyspany najedzony a Janek się nie przestraszył ale ja mało zawału nie dostałam. nikomu tego nie życzę.
 
Hurra! Moja córa dziś zważona i wreszcie przybiera należycie. Już nawet nie w dolnej normie tylko po prostu dobrze :)
Przez ostatnie 3 tygodnie przybrała pół kg.

Choć waży nadal TYLKO 5670

Dziś ubrałam już tylko body z kr rękawem, sweterek i rano cienka kurtkę. Spodenki jedne bez rajtuzek.
 
reklama
miniaaa współczuję przeżyć, dobrze że ten balkon miałaś otwarty
u nas w mieście była podobna sytuacja i straż pożarna pomagała wejść do domu

Malaja to faktycznie malutko waży, ale najważniejsze że przybiera

ja teraz na spacer dałam młodemu rajtki pod spodnie i się zastanawiam czy nie za ciepło
 
Do góry