reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Albo przesypia całą noc do 5 rano,
Albo,budzi się 2 lub 3 na butle. Spać idzie 19:30 lub 20 po kąpieli.
Miniaaa Gratulacje z mieszkaniem.

Musze spróbować może ten balsam z emolium bo trochę suchą buzię ma.
A na spacery mam Nivea na każdą pogodę.

Wnuczka gratuluję ząbka.
Moja mała tez się slini, wkłada rączki i robi rzadkie kupki, ale narazie bez goraczki może za 2miesiace wyjdzie jakiś mleczak albo i nie.

Ten katar nas wykonczy, boje się trochę tego katarka do odkurzacza
 
reklama
noooo dziś podpisujemy umowę. cieszę się bardzo.
mój chyba też niedługo będzie miał zęba. drażliwy jest. i swędzi go. masakra. wczoraj wpadł w histerie tak go bolało.
 
moja na butli budzi się co 3 godziny w nocy
co do katarka - szczerze polecam, też byłam przeciwniczką, ale teraz nie wyobrażam sobie bez niego życia - stosuję przy małej tylko, starsi opanowali dmuchanie
 
Moja zje o 17-18:00 to spi do 2-3 a raz spala do 5 :) a potem butla i znowu spi 3-4 godziny :)
W dzien przesypia po jedzeniu 20-25 min i dlatego w nocy ladnie spi :)
 
Miniaaa super ze wynajelisvie to mieszkanie :-) twoj maz jest kierowca no nie ???
Moj synek zasypia po kapieli 20 - 21 i spi do 6 - 7 rano :-)
Tez muszę kupic to emolium bo ma bardzo sucha skore na policzkach i chrostki :- ( i tez na klatce piersiowej
 
Wnuczka super ze juz jest pierwszy zabek :-) moj tez ciagle w buzi cos ma a jak placze i mu smoczkiem glaszcze dziasla to sie uspokaja:-)
 
Nana moi nie chcieli wogole tego do ust wziąsc gdzieś sie nadal wała po chałupie mieli tez Sofii ale im nie przypadła do gustu lubili wisiorki bursztynowe ben ma teraz Sofii narazie liże jej uszy a tak woli swoją piąstkę u nas do zębów to jeszcze długa droga


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
W 20dni przybrała 360g. Lekarka mówi ze ok wygląda mam się nie martwić. Niektóre dzieci mniej przybierają.
 
reklama
My jutro mamy szczepienie i ważenie. Jak przybierze za mało to chyba wstrzymam te szczepienie na jakiś czas
Nie wiem czemu tak wolno tyje. To jest w sumie jedyne zmartwienie jakie z nią mam

Twoja NaNa8 była chora i to też mogło mieć wpływ na to, że mniej przybrała.

Mojej małej teraz już nawet na chwilę nie mogę zostawić, nawet na ziemi bo od wczoraj zaczęła się turlać. Obraca się z pleców na brzuch a potem leci dalej na plecy i wczoraj takim sposobem sturlała mi się z koca na panele. I płacz...
Starsza była taka ostrożna i nigdy sobie poważniejszej krzywdy nie zrobiła, a młodsza mając 3 miesiące będzie miała guzy i siniaki od tych szaleństw...
 
Do góry