reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

wnuczka, mój też z 29.11 i waży 8100, od początku był duży i strasznie szybko przybiera. ale jak widać taka jego uroda, udka ma tłuścutkie, na karczku fałdkę tłuszczyku, ale wyrasta mi już z ubranek 68 więc równo prze naprzód, ciekawa jestem ile będzie miał na roczek
A ile mial przy urodzeniu?
 
reklama
hej
póki co straszak poszedł do szkoły a średniak do przedszkola
karolina często kicha od jakiś 2-3 dni.
czy wasze dzieci zanoszą się od płaczu? bo mojej się zdarzyło 2 razy i z tego względu też się boje pójść na szczepienie .... masakra ciągle jakieś stresy!!!!
 
gosikkk a co ma zanoszenie do szczepienia? Mojej zdarza się zanosić. Dwa czy trzy razy zaniosła się tak, że już musiałam reagować więc niewesoło, ale dawno tak nie miała
 
Ja wczoraj powiedziałam pielegniarce ze moje dziecko po szczepieniu było "inne". Czy to nie NOPy jakieś, to nie wiedziała co to jest i powiedziała a "pani by się chciało śmiać i bawić grzechotkami jakby pani miała bolące ręce i nogi od szczepionek" tyle się dowiedziałam
 
urodził sie 4000g/58cm.a ze szczepień najbardziej boję się mmr, a z drugiej strony świnka u chłopców może spowodować bezpłodność :/
 
reklama
Do góry