reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

No choroba mogła mieć wpływ. A teraz znów ma katar.
Tylko ze zawsze tak malutko piła (500-600) na cały dzien
 
reklama
Wnuczka i jak zadecydowałaś co z tymi kaszkami? Ja urodziłam 10 listopada i też się właśnie zastanawiam co pierwsze podać i od kiedy kaszki :)
 
No właśnie nad tym myślę bo moje dziecko to moje mleko pije w dzień i to bardzo dużo i często więc pewnie nadal malo wartościowe nie chce na razie zrezygnować ze ściągania boje się ze jak zacznę rzadziej ściągać to zniknie mi pokarm wiec zdecydowałam o zagęszczaniu mleka kaszka ryżowa wstrzymam się jeszcze tydzień i zobaczymy... a potem zaczną od gotowane marchwi... od jakiegoś tygodnia daje hej juz próbować różnych rzeczy które jem np. Serka ziemniaka czekolady
czekolady heh... z reguły się krzywi bo za mało żeby wypłula...
 
Propo przybiera nią to moja przybrała 400 g w poprzednim miesiącu i kazała mi dokarmiać mm bo poprzednie miesiące przybierają około kilograma... teraz znów szybciej... zwaze ja po kąpieli to się pochwalę i teraz poje chuchro po prawie czterech miesiącach waży. ..
Moja mała od prawie dwóch tygodni je kolo 20 usypia czasami obudzi się koło 2130 dojesc i śpi tak do czwartej a potem budzi sie rano o 8 je czasami jeszcze pośpiechu do 9.30. Chyba nie mogę narzekać. Ale a nocy niby śpi ale się wierci kwe czy przez sen kilka razy trzeba wstawać dawać monia a od kilku dni parę razy w nocy budzę się a jej stopy wystaje przez boczne szczebel ka łóżka. .. chyba musze ja kłaść w śpiwórze może pomoże bo strasznie się wierci. ..
 
Moja Nadia waży 6400 czyli przez trzy tygodnie odkąd w nocy daje mm raptem trzy posiłki przybrała 700. Nie jest źle... ale moja siostra urodziła 29 listopada czyli 5 tygodni po mnie i jej Zosia waży obecnie 7100... bardzo bardzo gruba...
 
w środę mamy szczepienie ale nie wiem czy pójdę, bo w przychodni pewnie pełno chorych ludzi. Jakaś dziś zestresowana jestem, jak nawiedzona, boję się,że dzieci mi się rozchorują - straszy już narzekał na brzuch, miał 37 jak zmierzyłam temp. zobaczę jak będzie w nocy :-(
moja na mm i budzi się co 3 godziny .... nie ma zmiłuj
 
Ale to dziwne moja w dzień pije moje mleczko co dwie godziny kolo 100 ml a na noc zje mm kolo 20 i do 4-5 wytrzyma tyle godzin. .. ale tak ma od niedawna wcześniej 3-4 razy w nocy wstawała. ..☺
 
gosikkk ja też się boję chorowania. Jednak jak ma się starszaka w domu to znacznie trudniej uchronić maluszka przed infekcjami.
Moja starsza nie choruje prawie wcale ale katar czy lekki kaszel łapie co jakiś czas. Teraz też ma i też się martwię o małą.
Moja jest na piersi więc liczę na to, że może to ją uchroni.
 
wnuczka, mój też z 29.11 i waży 8100, od początku był duży i strasznie szybko przybiera. ale jak widać taka jego uroda, udka ma tłuścutkie, na karczku fałdkę tłuszczyku, ale wyrasta mi już z ubranek 68 więc równo prze naprzód, ciekawa jestem ile będzie miał na roczek
 
reklama
a ostatnio zasypia o 20, budzi sie na karmienie koło 1, potem koło 5-6, a potem to nieogarniam, trochę się bawimy, potem je i dosypia i tak schodzi gdzieś do 9:30 bo trzeba iść z psem więc czas się z łóżka wygramolić ;) ale jestem wyspana więc nie narzekam :)
 
Do góry