reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Goskk ja też tak się czuję ale uwierz taka singielka też nie ma kolorowo i pewnie wolałaby być na naszym miejscu... Chociaż wiadomo i są wyjątki
Wnuczka ale szybko ten ząbek wyszedł dlatego taka marudna była teraz będzie ok
Moja często się budzi w nocy na jedzenie a już tak fajnie było ale rano ja biorę do siebie i śpi za ro trochę dłużej Dzisiaj do 8 40
 
reklama
hej :-) ja też wychodzę codziennie. mój też ma katar ale to dla tego że starszak z przedszkola zarazki przynosi.
ja też wczoraj miałam spotkanie z Panią która ma starsze dzieci chodzi do pracy i wygląda jak laleczka a ja jak taki kopciuch. masakraaaaaa
 
u mnie też wczoraj była koleżanka, perfekcyjne paznokcie, wyprostowane włosy. Jak zdjęła kurtkę to widząc jej śliczną wyprasowaną bluzeczkę dopiero się zastanowiłam co ja w ogóle na siebie dzisiaj ubrałam.
Ale poza moją samooceną wczorajszy dzień bardzo udany.

Ja już dzisiaj po spacerze. My też chodzimy codziennie. Ale dzisiaj wiatr i deszcz ze śniegiem. Obrzydliwie było ;(
 
nie wiem jak wy ale ja mam jeszcze problem z kupieniem sobie czegoś ładnego. a nawet jak kupie to nie ubieram bo i tak zaraz będzie obrzygane albo coś innego....
 
miniaaa, ja nawet jak sobie coś kupię, no. bluzkę to jej nie zakłądam, bo zaraz będzie upaćkana ... więc już sobie nic kupować nie będę. Wolę zdecydowanie kupować dzieciom :-) bo ja po domu i tak w dresie, na spacer, zakupy, po młodego do przedszkola - zazwyczaj kurtka i adidasy, a jak zimniej to bambosze i kurtka i czapa.
 
U nas ostatnio co dzień leci.l albo deszcz albo deszcz ze śniegiem masakra.
Nie chce żeby znów była chora :(
Dziewczyny ja się motywuje tym ze juz niedługo usłysze MAMA, a zaraz potem KOCHAM CIE :). Czasem brakuje mi tego by ubrać obcasy, biała bluzkę i dżinsy ale wygodniej w getrach przy dziecku i w podkoszulku o płaskim obuwiu nie wspomnę. Włosow czasem nie mam jak umyć,a są długie i wymagają czasu. Poza tym zostało mi z 6kg :( i z tym czuje się masakrycznie.
 
Jak zaczną jeść marchewkę, dynie itp to już białego koloru długi nie zobaczymy :p chyba że biały w plamki, kropki bo akurat podczas jedzenia marchewki opanuje robienie "motoru" buzią :p
 
u mnie na szczęście jutro mąż wraca. wyjeżdża dopiero po świętach więc trochę czasu spędzimy razem. do tego znalazłam mieszkanie. jutro jedziemy oglądać itp.
 
reklama
Do góry