reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

miniaaaa moja też zaczęła marudzić, tylko moja już od wczoraj, ostatnie dni już takie fajne były, a wczoraj totalna zmiana, nie wiem czemu :/ jaką wodę dajecie dzieciakom? ja swojej jeszcze nie dawałam.... karmię ją tylko piersią próbowałam herbatę koperkową jej dać, ale nie polubiła :/
 
reklama
Ja dawałam kranowke ale próbowałam wielu rzeczy jak były problemy z kupkami i teraz daję tylko Zywiec Zdrój przegotowaną.
Na piersi wystarczy mleko mamy.
Początki z herbatką u nas tez były trudne tak jak i z czystą wodą ale z czasem polubiła.
 
Ciesze się i chwale dopóki mam czym... chociaż może się uda i dzisiaj bo mało dzisiaj w dzień spała tylko 3 drzemki po 15 min...
Ja jestem z województwa mazowieckiego... radom się kłania i wszystkie szpitale bez dostępu znieczulenia zewnątrzoponowego...
Ja Nadii juz dwa tygodnie po porodzie zaczęłam dawać koper włoski i bardzo go polubiła słodziak glukoza apteczne. .. daje do tej pory codziennie tak kolo 80 ml bardzo pomaga jej na brzuszek ładnie po nim beka i baczki bez problemu puszcza dawalam tez rumianek ale czytałam Ze nie które dzieci uczula wiec z niego zrezygnowałam. ..
Ja pieluszek zmieniam rzadko po całej nocy gdzieś 12 h jest dosyć mokra w dzień tak ze 3 razy góra cztery wiec suchych pieluch nie zmieniam...
 
Dziewczyny każdy dzień z takimi maluchami jest i będzie inny i jeszcze dużo czasu przed nami jak mina te wszystkie bóle brzuszków dziąseł uczulenia i alergie.. dzieci zaczną spać codziennie w tych samych godzinach jeść po tyle samo w tych samych porach...
Ja juz nie mogę się tego doczekać. ..
 
Ja też ☺ i zawsze jak jest już lepiej to zaraz znowu gorzej macie już ząbki? Może ta moja tak przez ząbki marudzi ale ja tam narazie nic nie widzę
 
Mojej nie daję wody, ale karmię ją piersią i mm. W nocy zmieniam jej pieluchę 2 razy a w ciągu dnia co 2-3 godziny. I za każdym razem pampers zasikany na maksa, czyli sika sporo.

Z tym spaniem coraz dłużej to u mojej się nie sprawdza. Spała tak do 8:30 ale ostatnio jej się przestawiło i budzi się już o 7 rano, a ja jestem padnięta. Dziś w ciągu dnia spała mi rano 2 godziny i po 17 pół godziny.

My jeszcze ząbków nie mamy. Być może dziąsełka ją swędzą bo wszystkim co wkłada do buzi masuje sobie górne dziąsło.
 
mój też wszystko wtyka do buźki. ale u mnie główny problem jest z zaciśniętym zwieraczem który nie chce wypuścić gówienka. więc młody się denerwuje i jest niespokojny.
 
U nas maly tez pcha wszystko do buzi ... dziewczyny a po pierwszym szxzepieniu odrazu dawaliscie jakies leki przeciwgoraczkowe ? Mi lekarz kazal podac 3x po 2.5 ml calpolu
 
reklama
Kinia ja też miałam zalecony paracetamol ale tylko gdyby wystąpiła gorączka. Na szczęście mała nie gorączkowała, więc nie podałam.
 
Do góry