reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Noooo i po Chrzcinach. Mamy to za soba. Pogoda piękna była,12stopni i słonko.
Moje dzieciątko było grzeczne, trochę przespala trochę poobserwowala, nie płakała, nawet jak polewali główkę wodą.
W restauracji tez grzeczna nawet była, dała zjeść i pogadac :p mam nadzieje ze się nie pozmienia to hehe.
W ubranku wyglądała cudnie. Fakt, jak by już siedziała to w smyku piękne sukieneczki są, po prostu cuuudo.
Zaczyna sobie pokrzykiwac, wymsklo jej się raz i chyba jej się to spodobało :p
Teraz śpi zmęczona wrażeniami, mam Nadzieje ze i mi da pospać :) dobranoc
 
reklama
moja ma od jakiegoś czasu 4-5 drzemek po 20 min, na dworze śpi max godzinę. a od kilku dni wstaje o 4 rano :-( a idzie spać ok 19, i do tej 4 jeszcze 2 razy je butle ..... ledwo żyję dziewczyny
 
To nam te dzieciaczki dają popalić,moja też w nocy ciężko, a na spacerze to może spać i kilka godzin... jak narazie zauważyłam jak śpi więcej niż 4 h w dzień to wtedy ciężka noc zobaczymy jak.dzisiaj...
 
to chyba dzisiaj jakiś niedobry dzień dla dzieci
mój też śpi po trochu i marudny
tylko na spacerze porządna drzemka była

NaNa8 zazdroszczę, ze już masz chrzciny za sobą
nas to czeka w niedzielę
 
Ja też po chrzcinach miałam 3 stycznia
Moja dzisiaj w nocy trochę lepiej bo budzila się tylko na jedzenie o 22, 2,5 i o 6 już sen niespokojny i po spaniu mieliśmy no ale lepsze to niż nie spanie przez 2 h w nocy. chyba moja potrzebuje więcej jedzenia bo wcześniej budzila się tylko raz w nocy a teraz kilka razy....
 
mój do północy był marudny i nie mógł puścić sobie bączka. a ja się zawzięłam że nie będę pomagała. choć przyznam że miałam 2 chwile zawahania i chciałam już pomagać ale się powstrzymałam.

ja chrzciny planuję latem. jak będzie ciepło i przyjemnie.
 
my chrzciny planujemy w czerwcu. mała dziś spała do 8!!! życie jest piękne :-) dwie pobudki na butle były. oby tak zostało ......
zamówiłam jej żel na dziąsełka i gryzaczki, coś mi się wydaje że coś tam sie dzieje.
 
Hej

No to ja wam powiem, że mam życie jak w bajce z moją córą. W nocy budzi się, raz, czasami dwa, ale ZAWSZE zje i śpi dalej. Budzi się koło 7. 30- 8. 00 a jeśli ją wezmę do łóżka to przytula się i śpi dalej jeszcze z godzinę. Spać chodzi po 20 więc też super.

Co dwa dni ma "dzień kupy" bo robi wtedy dwie, trzy czasami, a potem dzień przerwy.
Chrzciny mamy dawno za sobą i dobrze b mnie to stresowało, a tak z głowy...

Macie jakieś informacje odnośnie tego czy z takim 3- 4 miesięcznym dzieckiem można latać samolotem. Tz. wiem, że można, ale może wiecie czy są jakieś przeciwwskazania i o co ewentualnie pytać lekarza?
 
reklama
Hej

No to ja wam powiem, że mam życie jak w bajce z moją córą. W nocy budzi się, raz, czasami dwa, ale ZAWSZE zje i śpi dalej. Budzi się koło 7. 30- 8. 00 a jeśli ją wezmę do łóżka to przytula się i śpi dalej jeszcze z godzinę. Spać chodzi po 20 więc też super.

Co dwa dni ma "dzień kupy" bo robi wtedy dwie, trzy czasami, a potem dzień przerwy.
Chrzciny mamy dawno za sobą i dobrze b mnie to stresowało, a tak z głowy...

Macie jakieś informacje odnośnie tego czy z takim 3- 4 miesięcznym dzieckiem można latać samolotem. Tz. wiem, że można, ale może wiecie czy są jakieś przeciwwskazania i o co ewentualnie pytać lekarza?
A zawsze odbije po jedzeniu czy zasypia?
 
Do góry