reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

U nas kolki mam nadzieje ze juz nie wrócą jak się skończyły co? Brzuszek czasem ja boli bo baczkow puścić nie może ale wtedy kopie nóżkami strasznie, to masuje brzuszek i daje espumisan.
Jutro wychodzimy, a tyle spraw do załatwienia. Jak ja to ogarnę :(
Moje dziecko cudnie śpi w tym szpitalu ale co z tego skoro inne płaczą i ja się budzę
 
reklama
Miniaaa 35m na 4 osoby to rzeczywiście mało. My mamy 51m(dla 3) a i tak czasem miejsca brakuje.
Teraz mnie grypa rozkłada :( musze zadziałać żeby się nawzajem z małą nie zarazac
 
nooooo wiem. to jest moje Panieńskie mieszkanie. ale niestety kredyt we franku więc problem z wzięciem drugiego czy sprzedania tego mieszkania. więc wolimy wynająć niż się męczyć a dom się powoli będzie budował.
 
byłam dzisiaj na szczepieniu
młody od rana marudny chyba wiedział co go czeka ;)

lekarka mnie zdziwiła bo mamy go za ręce podciągać tak jak do siedzenia, żeby głowę trzymał
robicie tak? bo mnie to jakoś przeraża

oczka przemywam solą
 
Cześć!

Ja od początku przemywam buzię i oczka wodą przegotowaną.
Relepka wg moich informacji nie wolno tak robić. To jest tylko test, który może wykonywać lekarz i tylko po to by ocenić czy dziecko się prawidłowo rozwija. Na pewno się tak nie ćwiczy.
Można podciągać dziecko do siadu trzymając na ramionka, ale to jak są wskazania do tego i jak fizjoterapeuta nauczy jak to robić.
 
Macie zamiar nosisz wasze dzidziusie w takich nosidełkach co są na brzuch/plecy??
Lub/ewentualnie jakieś chusty?
 
Relepka jak ja dzisiaj się spytałam lekarza czy mam.jej pomagać siadać bo się podnosi już to powiedziała.ze narazie nie pomagać...
Moja mała po szczepieniu zniósła dobrze i wieczorem.ladnie zasnela gorączki póki co nie.mialA. Przytyla w 4 tyg 450 gram ale póki co lekarz nie mówił że to jakoś za mało ale mam mniej mleka i jak widzę że mało zjadła to daje jej trochę mm zazwyczaj około 60 ml dziennie wychodzi, zobaczymy jak to dalej pójdzie czy ta moja laktacja będzie się zatracac czy to chwilowy kryzys

Maselko ja już nie przemywam solą, ale małej nie ropieja oczka
 
Mamy kryzys a potem przepraszamy nasze dzieciaczki, dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak czuję, bo wyrzuty sumienia miałam.duze po tej nocy :-(
ja uwielbiam.moment jak już dzieci śpią i mam.chwile.dla siebie ale niestety wtedy nie mam.juz sił na nic, a chciałabym wsiąść na rowerek czy w.mieszkaniu coś porobić żeby w dzień mieć luźnej ale nie daje rady...
 
reklama
Ja przemywalam już wodą ale w końcu zaczęło ropień troszkę i teraz znowu solą przebywam, ja nie mam zamiaru nosić w takich nosidelkach, kurczę zapomniałam wczoraj zapytać lekarza o podciaganie za rączki to co lepiej tak nie podciągać?
 
Do góry