reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kinia, Mama32 trzymam kciuki &&& Najgorsze to czekanie

NaNa moja tez nie umiała złapać cyca jak było pełno mleka. Odciągałam trochę laktatorem, żeby pierś zmiękła i wtedy już łapała. Nie poddawaj się kochana, może się wszystko ustabilizuje.
A moja Zośka ma znowu jakiś okres buntu przy cycu. Mleka mam coraz mniej chyba i ona się denerwuje jak ciągnie i nic jej nie leci :-( wczoraj miała być u nas położna z wagą, ale odwołała wizytę. A tak mi zależało, żeby sprawdziła czy młoda przybiera na wadze. Taka niewiadoma dla mnie, bo niby ja karmię ale mam wrażenie, że jednak się nienajada.
 
reklama
Reni u mnie podobnie, tylko, ze my juz raz wylądowałysmy w szpitalu, bo tracila na wadze, dlatego stres jeszcze wiekszy. Oni kazali mi ja karmic piersia i dokarmiac butelka z moim mlekiem, ale ona przestala jesc z piersi, wiec pomalu odstawiłam butelkę , zeby hej nie mieszac. Teraz czekam do czwartku na wazenie, brakuje nam jeszcze 300 g do wagi urodzeniowej. Teraz tak sie schizuje, ze co ina otwiera oczy to chce ja karmic. Najgorsze co moze byc majac taka bezbronna kruszynke, to mysl, ze cos jej sie dzieje zlego, albo gloduje.
 
Moniqq alw juz wszystko ok z dzieciatkiem?

Tak juz jest dobrze, po obserwacji, po tygodniu wyszłyśmy ze szpitala i teraz podczas jedzenia bardzo ją pilnuje, żeby się to nie powtórzyło.
Rośnie niunia, już ma takie papulki fajne i druga bródke :)
Dzisiaj kikut w końcu nam odpadł, teraz będzie śliczny pępuszek :)
Jutro mamy usg bioderek. Czy któraś mama juz była i może podzielić się wrażeniami
 
Odciągam przystawiam i dalej to samo, dzis kupiłam nakładki zobaczymy choć to na łatwe nie wygląda :/
Kiniasw dasz rade jak tak szybko postępuje to pewnie będzie SN :)
 
reklama
Ja uzywam nakladek, bo mi polozna polecila pierwszego dnia i tak sie mala nauczyla, ze teraz nie potrafi bez niego. Dzieci szybko sie ucza i jak nam sie wszystko unormuje to bedziemy sie oduczac. Dacie rade!
 
Do góry