reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
No ja raczej sie juz nie zalapie. .. maly byl bardzo aktywny jak wyciagli ten tampon mial tetno okolo 170 nawet raz mial 181 ... tak bardzo sie martwie tym wszystkim ze az sie poryczalam ... M mnie uspokaja no ale wiecie jak to jest ...
 
No dziewczyny ja też trzymam kciuki za.was żeby było sprawnie, szybko i w miarę bezboleśnie - jeśli tak się w ogóle da.
Wczoraj była położna, a moja Wiki ma bunt nie potrafi złapać cyca odkąd jest więcej mleka. Godzinę próbuje później ja placze razem z nią i ściągam a lecieć nie chce. :( Masakra będę się musiała poddać bo piersi kwadratowe juz.
 
NaNa8 może spróbuj sobie kupić nakładki do karmienia jak piersi są pełne to dziecku jest łatwiej złapać to trochę tak jakby pilo przez smoczek z butelki. Albo jak masz nadmiar to ściągnij trochę laktatorem i dopiero dostaw małą.
 
Czesc dziewczyny ja dostalam druga tabletke skorcze co 7 min wlasnie bralam prysznic to bylo troche lepiej... ktg robilo mi pol nocy o jeszcze rano wynik bardzo dobry wiec moze to wysokie tetno wczoraj to dla tego ze byl taki aktywny....

Mama32 co u ciebie?
 
reklama
Do góry