reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

No to chyba sobie odpuszcze cienki mam do szpitala gruby mam ale juz taki bardziej po domu wlasnie bo juz 4 rok mi sluzy :)
Gosikk a powiedz mi jaki masz calkiem miekki czy ten lekko usztywniany bo korci mnie ten lekko usztywniany? Ja wczesniej mialam z c&a i kapaahala calkiem miekki.
Ogolnie M mnie rozlozyl na lopatki leze i becze ze smiechu :) bo oczywiscie weszlam do rossmana i wyszlam z 3 siatami i mu pokazuje ze do kosmetyczki szampon odzywka lakier duperele i liste ze musze sobie kupic staniki i szlafrok i jakies gatki itd a on mowi boshe tyle kasy na duperele ale kupuj co chcesz i ile chcesz bo jak cie zobacze w akcjii na porodowce z wrzaskami i sapaniami i darciem japy to chociaz mi bedzie lzej na sercu ze sobie wszystko kupilas co potrzebowalas :) :) :)
 
reklama
Ja rezerwuje drugie miejsce w kolejce jak narazie (z tego co pamiętam to ja mam pierwszy termin po Karci, a do tego cc i rozwiazanie w 38tc) chyba ze się Sylka wepchnie przedemnie, ale ona ze względu na bliźniaki ma taryfę ulgową haha, reszta proszę się ustawić grzecznie w kolejce i nie wpychać się przed inne ciężarne :)
 
Wiecie co ja to teraz kminie a co będzie jak im sie nie będzie spieszyc. Dr mowi ze ma pacjentki co donosily do 40tc ponad 3kg dziecia. I nie zawsze chcą robić cesarke zanim sie zaczną pchać. Do tej pory balam sie urodzic za wczesnie teraz przeraza mnie wizja donoszonej ciazy blizniaczej :D zobaczymy w przyszłą srode czy dalej jest tak cudownie. A jutro jade na 3D im fotke cyknac oby sie tylkami nie wypieli ;)
 
reklama
Ja też październik :p ale raczej
Koncowka .Tak czy siak karcia idzie na pierwszy ogień Claudia długo też nie pociągnie z tym spojeniem :) możliwe też że sylka pierwszą się rozwiąże bo to jednak bliźniaki ale daj boże by jak najdłużej siedzialy w brzuszku :)
 
Do góry