reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Nic nie robię bi moja fizjoterapie nie można robić w ciąży a mam uszkodzony kręgosłup i tak bedzie bolec poleze w wannie oszczędzam sie staram sie nie siedzieć za długo pół leżąco spędzam dnie
 
A ja nie dostalam skierowania jeszcze na powtorke toxo i wenerykow hmm. Ciekawe czy skoro nfz to będzie chciała to ominąć. We wrzesniu sie upomne szczegolnie o toxo bo mam ujemne. Tak jak pisalam wczoraj byłam na szkole rodzenia. Tesciowa mnie zapisala po znajomości do przychodni na ursynowie. Zajęcia sa w pon i środy 19-21 i chyba 8 spotkan ale nie pamiętam jutro zerkne. Godzina teorii i godzina ćwiczeń. Polozna super. Starsza kobitka ktora ma bardzo duza wiedze nie owija w bawelne. Mówi co bardzo ważne. Opowiada o zwyczajach w różnych szpitalach. O tym jak w roznych przypadkach radza lekarze a jak ona uwaza podpiera argumentami. Mowi ze jak cos sie dzieje będzie dla nas zawsze pod telefonem. Super pozytywnie. A na koniec rozdala reklamowki z probkami znizkami itp i tak chyba co zajecia. Ja dostaje podwójnie ;) ćwiczenia tez fajne oprocz tych na latwiejszy poród to jeszcze na laktacje itd. Mimo ze raczej nie będę rodzic sn to i tak fajnie sie porozciagac :)
 
Sylka, ja z zajec w pierwszej ciazy (mimo, ze wiedzialam ze bedzie CC) tez bylam bardzo zadowolona. Spora dawka wiedzy i praktycznych cwiczen. Chodzilam do Orlowskiego.
 
Dlaczego mam wrażenie, że żadna z was się nie boi porodu? Ja codziennie się boje porodu, nacięcia, wizyty w szpitalu brrr...

Też się zapisałam do szkoły rodzenia ale zaczynam dopiero w październiku, więc mogę nie zdążyć całej przejść (trwa do 04.11, a termin mam na 20.11), ale nie mogę się już doczekać - przynajmniej może się trochę uspokoję ;)

Ja też mam pępek bardzo wklęsły, nic się z nim nie dzieje plus tłuszczyku trochę na brzuchu, więc coś czuję, że może nie drgnie i nie wyskoczy, fajnie by było :)

Drugi raz jest toxo? Faktycznie skarbonka, to jest najdroższe badanie :/
Dziewczyny, też chodzicie prywatnie do gina i musicie płacić za wszystkie badania?
 
reklama
Madzia boimy się. Ja wiem co mnie czeka i uważam ze taka świadomość jest najgorsza wiec wyparlam to póki co ze sświadomości.Bede miała cc ale to nic przyjemnego i kobiety które płaca za ta operacje to maja skrzywione wyobrażenie o takim porodzie
 
Do góry