reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Wypukly to nie musi się zrobić zalezy od pepka i od tluszczu na brzuchu. Ja mialam bardzo wklesly teraz widze dno heh i nawet nie wiedzialam ze mam w nim pieprzyka :D na 19 mam szkole rodzenia ciekawa jestem jak będzie...
 
reklama
Hej dziewuszki,

ja juz po wizycie na Mazurach.
W tym tygodniu musze ogarąc wszelkie badania laboratoryjne w tym glukoze. I wizyta u gina.
U mnie ciągle cos ten ucisk na nerw w półdupku przeszedl po 3 tygodniach, wiec obeszlo sie bez rehabilitacji, po upalach organizm wraca do siebie chyba pomalu zwalczam odwodnienie ontroluje picie płynów. Niestety pojawil sie mega bolesny ucisk na nerke, Bąbel nie daje mi spac w nocy i w dzien tez czasem czuje ból az na calym boku i z przodu opraz przy oddawaniu moczu. Cos okropnego nigdy nie mialam bóli nerek. Spytam gina co z tym zrobic moze bedzie konieczne usg. A moze znowu samo przejdzie zobaczymy co lekarz powie.

Finkemma bardzo współczuje nogi, uwazaj na siebie i odpoczywaj, tez nie mialo sie kiedy przytrafic ehhhh.

A ja wlasnie nic jeszcze nie mam z wyprawki zupełnie i chyba juz czas to zmienic.

U mnie + 4 kg.

Fajnie kobietki ze odpoczywacie i korzystacie z urlopów.

A propo no ja wlasnie tez na szkole rodzenia chyba pojde a wy dziewczęta z Wawy gdzie idziecie gdzies najblizej Was? prywatnie czy nie jakto wygląda?

Pozdrawiam Was ciepło
 
Mama skontroluj nerkę bo ja od ucisku dostałam zastoju i nerka przestała pracować a ile bólu przy tym było teraz teraz od czasu do czasu mnie boli bo jest dość przeciążona
 
Mi tez poprzednio pepek nie wyszedl teraz tez mam dziure :-) kurde mylam naczynia i stalam k strasznie rozbolal mnie kregoslup wy tez macie bole kregoslupa przy okcinku krzyzowym?
 
Mnie w sumie nic nie boli. Staram się trzymać twardo bo jeszcze jednak kawał czasu, ale odczuwam ciągnięcie w pachwinach i czasami lekkie promieniujące bóle do pośladków. Nadal pracuje, odbieram córkę z przedszkola, staram się spędzać z nią fajnie czas- dziś byłyśmy w figloparku i niby jest ok, ale wieczorami już ledwo żywa jestem.
Mam też wrażenie, że zaczynają mnie łapać nieszczęsne skurcze łydek, a brzuch twardniaja 3- 4 razy dziennie, czasami mniej.

I taki to oto początek III trymestru
 
reklama
Do góry