reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ewel a dlaczego nie kozna pic kawy jak ma sie problem z zelazem ja myslalam ze z magnezem bo kawa magnez wyplukuje. Ja pije kawe 2 na dzien filizanki a mam problem z zelazem to co mam przestac
 
Przy zelazie jest to samo, żelazo słabo się przyswaja jak. Pije się kawę, herbatę, mleko nawet na ulotce od niego mam. Napisane żeby ograniczyć te produkty. I żelaza nie powinno się brać z magnezem trzeba też odczekać

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ja z kawki zrezygnowałam tylko w pierwszym trymestrze (panikowałam, bo w styczniu br. poroniłam w 10 tygodniu ciąży).
A teraz piję max 1 dziennie, a jak nie mogę wytrzymać (ciśnienie lub senność), to piję drugą.
Koleżanka mówiła, że jej lekarz radzi pić max jedną. Że niby lepiej jedna mocna kawa niż kilka latte. Z tego co czytałam w ciąży kofeinę się mocniej przyswaja, więc piję raczej słabą - na senność pomaga;)
Mam przepisany Magne B6, bo miałam twardy brzuch, ale swoją drogą dobrze, bo już skurcze miałam, a szkoda mi z kawy rezygnować;P

Mój maluszek miał 370g w 20 tc. a następna wizyta dopiero za 1,5 tygodnia!
 
Ja kawy nie piję bo w pierwszym trym mnie od niej odrzuciło i jakoś nie czuję potrzeby picia, ale chyba 1-2 kawy dziennie nie zaszkodzą. Jak się lubi i potrzebuje to czemu rezygnować.
Co do prania to ja ciuszki używane, które mam prałam w 60 stopniach narazie w zwykłym Persilu. A teraz przymierzam się do wyprania wszystkiego jeszcze raz w białym jeleniu i 40 stopniach. Później wszystko wyprasuję i myślę, że to wystarczy

Uff ale upał znowu dzisiaj. Nie mogę doczekać się środy, podobno ma być chłodniej :-)
 
reklama
Witaj Madzia! Ja tez pije jedną słabą. Generalnie to zdrowsza jest normalna kawa niz rozpuszczalna o stokroc ale ja pije bardziej mleko o posmaku kawy bo mocna teraz mi nawet nie smakuje. Ja pralam tylko uzywane ciuszki bo smierdzialy po swojemu i w 60st wszystkie nic im nie jest. Nowe pewnie w 40 ale pozniej jak beda plamy to raczej wroce do 60
 
Do góry