reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja pije 2-3 kawy dziennie inaczej nie funkcjonuje nie pamietam ale chyba można 600 mg kofeiny dziennie po godzinie w przedszkolu padam zaraz idę w kimono ledwo żyje co do mydeł odplamiajzcych to ja czasem zcieram i rozpuszczam w cieplej wodzie wlewam do butelki i polewam plamy albo dolewam do prania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny ja dziś byłam na łowach ale dziś jakiś pechowy dzień i nic mi się nie podobało:(
Ja do prania dla nas używam persila... Kupiłam też proszek dla małego w końcu ale z praniem jeszcze poczekam:) Co do kawy to ja od niedawna zaczęłam pić i to max 2 dziennie pół na pół z mlekiem na spróbowanie kupiłam tą z rossmana bezkofeinową ale mi nie podeszła
 
finke oby to nie zlamanie, alekkie obicie, dobrze ze na brzuch nie upadlas

a ja zle sie czuje w te upaly, ale treaz jakos czas leci bo rodzina z niemiec przyjechala, jutro mamy chrzciny syna mojego brata :-)
dla mnie najgorsze sa noce, nie moge sie wyspac a rano ledwo zyje :zawstydzona/y:

kawe pilam, ale odkad nasilily mi sie skurcze rak a potem lydki odstawilam, wole sie przemeczyc ale nie miec skurczu lydek.. narazie nie mam, pozostaly dretwiejace rece ...

a ja w te upaly robie tylko to co musze, sprzatam , obiad itd dopiero jak sie skoncza zamiarzam wyprawsowac sterte prania lezaca w sypialni a od malej ciuszki to zostawiam na wrzesien jak may pojdzie do przedszkola bedzie wiecej czasu
 
aaaa jeszcze mam pytan ie te plany porodu uzupelnia sie w szpitalu czy to daja nasi lekarze i mamy to potem oddac na porodowce....?

ja mialam mierzony brzuch juz dwa razy na fotelu ginekologicznym, nic mi lekarka nie mowila, a mam bardzo duzy
 
Finkemma obyś miała tylko stłuczoną...

Z tego co słyszałam ostatnio jak czekałam na wizytę to babki dostawały plan porodu w szpitalach na dniach otwartych...
A osobiście wypełniałam dopiero na porodówce ale i tak na nic się nie przydał
 
Rany finkemma oby to byla tylko peknieta torebka stawowa wtedy tez puchnie bardzo ale szybko mija. Wazne ze na brzuch nie upadlas. Koniecznie dawaj znac!
 
Finke ty to sie potrafisz zalatwic na koniec ciazy , dobrze ze nic strasznego sie nie stalo teraz bedziesz chodzic jak pingwin przez brzuch i utykac z noga w gipsie hahahah. Trzymaj sie chlodno i oby to nie zlamanie
 
reklama
finkemma trzymam kciuki, żeby było wszystko OK!

Też umieram dzisiaj od upału, jestem cała mokra i spocona, wszystko się lepi :/ a jutro mój mąż chce mnie wyciągnąć nad jezioro. Nie wiem czy to dobry pomysł, jak ma być chyba 36 st w cieniu!!!! :szok:
 
Do góry