reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jak. Nie ma się problemów z ciśnieniem i żelazem to można pić :) kofeina jest dozwolona w ciąży w odpowiednich ilościach oczywiście jedna dwie kawy rozpuszczalne spokojnie można.
A płyn to lovela:)) nie tylko w bideronce jest.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
I płyn i proszek dobry:) płyn łatwiejszy w użyciu choć ja wolę kapsułki a ze lovela ich nie ma to wolę kapsułki jelp lub Perluxa

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Hej kobitki u mnie przedwczoraj przeszla burza z gradem i w nocy bylo super tylko 23st a od wczoraj od nowa skwar wrrrr...
Ja glukoze juz odebralam naczczo 80 po 2h -78 takze sie ciesze czekam jeszcze na wyniki z toxo i przeciwciala.
W czw mam wizyte to poprosze gin zeby sprawdzil ile mlody wazy bo jestem ciekawa w 22tyg bylo cos kolo 600g :)
Witam nowe mamuski :) ja kawe pije ale max 1 dziennie i jak mam ochote bo ostatnio zrobilam 2 lyki i reszte wylalam :)
Co do prania to ja wiem z doswiadczenia ze biale koszule M tylko w 60st jestem w stanie doprac wiec pewnie biale bociaki kaftaniki pieluchy tez w 60 a reszta w 40, co do proszku i plynu to lovela moim zdaniem najlepsza na poczatek a potem dzidzius :)
 
Ja tak jak Ewel wolę kapsułki (używam ariel), ale dla maluszka tylko Lovela (proszek do białego, mleczko do koloru) i wszystko płuczę w płynie Lovela, muszę trzymać się 1 marki, tak łatwiej później coś wyeliminować w przypadku reakcji alergicznej a już mam synka z alergią (dla niego zlikwidowałam firany i zasłony)
Anushka sporo ważył Twój synek, moja córcia w 24t4d ważyła 642g, ale ona jest jedną z najmniejszych na wątku (gin mówi, że szczuplutka jak mama ;-))
 
Jeszcze nie mam ubranek z plamami wiec nie myslalam czym je doprac. Teraz dla nas i dla corki vanisch uzywam do plan a tak wszystkie ubrania zawsze pralam w 40 stopniach. Tyle ze uzywam zroznicowanych proszkow do bialego do kolorowego i plynu czarnego . Ogolnie wszystko ladnie mi sie dopiera. Jak babel bedzie jadl marchewke itd to dopiero sie zacznie :D trzeba bedzie pomyslec nad konkretnym nie uczulajacym odplamiaczem :) Moze faktycznie jakies mydelko.
Kawy 2-3 neski rozpuszalne z lyzeczki pol na pol z mlekiem . Pije myslicie ze szkodzi sie ta kawa?
Jestem uzalezniona od kawusi . Jak zobaczylam dwie kreski odrazu rzucilam palenie o kawie nie pomyslalam :)
 
Ostatnia edycja:
Finkemma to pewnie 2-3 nieduże filiżanki, więc jest ok. Ja nie piję bo ostatnio w nocy mam skurcze łydek, jeśli czujesz się dobrze to raczej nie ma przeciwskazań
Ewel a to mydełko Beckamann jest skuteczne ? Bo one hypoalergiczne i chętnie wypróbuję
 
Ja kupiłam ostatnio takie mydełko odplamiające Dr. Reiner i jest cudowne, czytałam, że kobiety używają też do odplamiania ciuszków dzieci. Najpierw zapieram, zostawiam na 2-3 h i daję do pralki i wszystko do tej pory mi zniknęło i z małej ciuszków też, bo parę dostałam z plamami i są jak nowe.
 
reklama
No właśnie bez zaciętej sie nie da :). Pierwsze do zapierania są ulewki i mleko mamy. Ja uzywalam szare mydło. Na mocne plamy mozesz uzyc vanisha. Porządnie splukac i do pralki z proszkiem dla dzieci z dodatkowym plukaniem. Robilam tak ale rzadko.
 
Do góry